Strona główna Sport Piłka nożna Nowa szkółka piłkarska w Strzegomiu

Nowa szkółka piłkarska w Strzegomiu

0

Rusza kolejny oddział szkółki piłkarskiej dla dzieci Football Academy, tym razem w Strzegomiu. Oparta na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych już teraz ogłasza nabór do strzegomskiego oddziału Football Academy. Trenerzy zapraszają wszystkie chętne dzieci do spróbowania swoich sił w szeregach Football Academy.

 

Football Academy to największa w Polsce sieć elitarnych szkółek piłkarskich, która w odróżnieniu od innych działających w naszym kraju, szkolenie dzieci rozpoczyna już w wieku 4 lat i prowadzi je do 12. roku życia. Jest to najlepszy wiek do kształtowania u dzieci koordynacji oraz podstawowych umiejętności piłkarskich. Dzięki akademii dzieci idące do szkoły podstawowej posiadają już podstawy do dalszego rozwoju. Football Academy kładzie nacisk na edukację poprzez sport i zarażanie dzieci ideą sportu w wymiarze fair play. Akademia rozwija się przy współpracy z takimi klubami jak angielski Bolton Wanderers F.C, KKS Lech Poznań oraz Wisła Płock.

 

Jesteśmy młodym i niezwykle ambitnym zespołem, który dąży do założonego celu. Chcemy dać dzieciom doskonałe treningi piłkarskie dostosowane do ich umiejętności i umożliwić im prawidłowy piłkarski rozwój. Rodzicom – doskonałą organizację zajęć. W Football Academy jesteśmy już od dwóch lat, więc startujemy z dużym bagażem doświadczeń z sukcesem prowadząc jeden z najlepszych oddziałów na Dolnym Śląsku – zapowiedział manager oddziału Paweł Piechocki.

 

Football Academy Strzegom rozpoczyna działalność z końcem września, ale już teraz otwierają zapisy. Od dziś każdy może zapisać swoje dziecko lub zapytać o szczegóły. Więcej informacji pod numerem tel. +48 600 740 534, mail: [email protected]www.footballacademy.pl

Poprzedni artykułZwiązkowcy jadą do Warszawy
Następny artykułPolonia podejmie Foto-Higienę Gać