Strona główna Magazyn Książka Polecamy: „Diana. Moja historia”

Polecamy: „Diana. Moja historia”

1

Światowy bestseller, który Diana pomagała pisać, i który ukształtował jej los i przeznaczenie, i który zmienił królewska rodzinę na zawsze.

Istnieje tylko jedna prawdziwa i źródłowa biografia Diany, księżnej Walii: ta, w której powstawaniu ona sama sekretnie brała udział. To jest właśnie ta książka. Opublikowano o niej setki książek, biografie oparte głównie na plotkach i żalach niechętnej służby, ograniczonym widzeniu przyjaciół, lub tzw. przyjaciół oraz ilustrowane zdjęciami, pstrykanymi przez paparazzich.

„Diana – moja historia” opiera się na zarejestrowanych na magnetofonie wywiadach, przekazanych w sekrecie przez księżną Walii Andrew Mortonowi w czasie głębokiego kryzysu w małżeństwie księżnej oraz w jej życiu, ilustrowanych unikalnymi kolorowymi fotografiami, które ona sama dostarczyła. Odkąd życie Diany tak dramatycznie się zakończyło, ta książka jest tak bliska autobiografii, jaką świat kiedykolwiek może otrzymać.

„Bardzo rzadko biografie królewskie pełnią tak decydującą rolę w życiu poddanych” Anthony Holden, DAILY MAIL

„Najlepiej udokumentowana i miarodajna książka o rodzinie królewskiej, jaka kiedykolwiek powstała”. Sunday Times

„Nowoczesna klasyka, książka, która zmieniła życie tych, którzy byli jej bohaterami” David Sexton London Evening Standard

“…wiarygodny, intrygujący, lecz także alarmujący portret ‘ostatniej ikony dwudziestego wieku’ ” Lynn Barber Daily Telegraph.

Poprzedni artykułPociąg do Wrocławia pojedzie
Następny artykułZnaneNieznane.pl: Dolina Dzikiej Orlicy