Strona główna Sport Inne Brązowy medal świdnickiego trenera

Brązowy medal świdnickiego trenera

0

Trener UKS-u Judo Świdnica Bartłomiej Zamęcki brązowym medalistą Międzynarodowych Mistrzostw Polski Masters w judo. Impreza odbyła się w sobotę, 14 września w Sobótce, a na jej starcie znalazło się 160 zawodników z Czech, Słowacji, Niemiec, Anglii, Norwegii oraz Polski. 

 

W kategorii wagowej do 90kg w kategorii M-1 (30-34 lata) dobrze spisał się trener UKS-u Judo Świdnica Bartłomiej Zamęcki stając na najniższym stopniu podium i zdobywając brązowy medal XIII Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Masters w judo. O tytuł w tej kategorii rywalizowało 7 zawodników, którzy występowali w dwóch grupach. Nasz trener trafił do grupy czteroosobowej wygrywając trzy pojedynki przed czasem i zajmując pierwsze miejsce w swojej grupie. Następnie przegrał w półfinale turnieju z zawodnikiem ze Szczecina ostatecznie plasując się na  trzecim miejscu.

 

Sekcja judo w Świdnicy działa już od 10 lat. – We wrześniu zapraszamy dzieci z roczników 2004-2008, bez żadnych zobowiązań, na pierwsze treningi w sali PZSS przy ul. Pileckiego w każdy poniedziałek i środę o godzinie 16.00 Więcej informacji na stronie www.judoswidnica.pl – mówi trener Bartłomiej Zamęcki.  

   

Poprzedni artykułDokończą odnawianie cmentarza
Następny artykułNasi biegacze wystartowali w Maratonie Wrocławskim