Strona główna Konkursy Co grają w kinie?

Co grają w kinie?

0

Jeździec znikąd, Iluzja, Gorący towar, a może przebój dla najmłodszych – Minionki rozrabiają? Sprawdź, co można obejrzeć w świdnickim kinie Cinema 3D od 26 lipca do 1 sierpnia.

WOLVERINE 3D 

USA, od 12 lat , akcja/przygodowy/ fantasy/ 126 min

11:30; 14:15; 17:00; 19:15; 22:00;

„Wolverine” opowiada o najpopularniejszym bohaterze serii „X-Men”. Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Japonii. Logan (Hugh Jackman), 100-letni mutant znany jako Wolverine, jedzie do Kraju Kwitnącej Wiśni, w którym nie był od czasów II wojny światowej i stawia czoło Jakuzie i samurajom.

RED 2

USA, od 13 lat , komedia/akcja/kryminał 116 min

9:15; 12:15; 17:15; 19:45; 22:15;

Kontynuacja wielkiego hitu o grupie bardzo doświadczonych agentów, którzy raz udowodnili już światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie. Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa emerytowanych, ale wciąż śmiertelnie niebezpiecznych zawodowców trafi do Londynu, Paryża i Moskwy, gdzie w drogę wejdą im zabójczo piękna Catherine Zeta-Jones, którą dawniej najwyraźniej łączyło coś z Frankiem, a także szalony Anthony Hopkins, którego umysł jest większym zagrożeniem niż bomba atomowa. Świat znów się przekona, że nikt nie rozprawia się ze złem w sposób tak spektakularny, elegancki i zabawny jednocześnie jak przedstawiciele starej szkoły.

HIT TYGODNIA:

MINIONKI ROZRABIAJĄ 2D i 3D

USA, od bo lat, animowany/familijny/komedia/ 96 min

3D: 9:15; 17:00    2D: 12:30

W domku na przedmieściu mieszka sobie Gru wraz z córeczkami i całą gromadką Minionków. Gru nie jest już superprzestępcą, lecz wytwórcą dżemów i żelek. Minionki dzielnie pomagają mu w pracy, objadając się galaretkami i innymi słodkościami. Ale pewien tajemniczy złoczyńca chce je wykorzystać, by podbić świat. Specjalny eliksir zmienia dobre Minionki w paskudne fioletowe Minionki-Demonki, które są w stanie pożreć wszystko, co im stanie na drodze. Gru rusza do akcji, by ocalić swoich żółtych przyjaciół. Musi znaleźć sposób, by Minionki-Demonki wróciły do dawnej postaci. Na drodze stanie mu tresowana kura obronna, laserowe zasieki i wiele innych przeszkód.

 JEŹDZIEC ZNIKĄD

USA, od 7 lat , przygodowy 149 min

Dubbing: 9:15; 11:45;    napisy: 17:30; 20:30;

Tonto (Johnny Depp) to Indianin wywodzący się z plemienia Komanczów. Pewnego dnia ratuje życie stróżowi prawa – Johnowi Reidowi (Armie Hammer), którego wszyscy towarzysze zostali zamordowani przez bandytów. Reid pragnie pomścić ich śmierć. Po powrocie do zdrowia jako zamaskowany mściciel, postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość zabójcom swoich przyjaciół. Z pomocą śpieszy mu tajemniczy Indianin, który wraz z nim postanawia zawalczyć o sprawiedliwość…

ILUZJA

USA, od 15 lat , thriller/ 115 min

22:15

Film opowiada o jednostce FBI uwikłanej w grę w kotka i myszkę z grupą najlepszych na świecie iluzjonistów, którzy podczas swoich występów napadają na banki a skradzionymi pieniędzmi obsypują widownię. Magicy – przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

 UNIWERSYTET POTWORNY

USA, b.o. , animowany/familijny/przygodowy/164 min

2D: 14:45;    3D: 10:15;

Ulubieńcy kinowej publiczności, James P. Sullivan i Mike Wazowski, powracają na duży ekran w filmie „Uniwersytet potworny” – prequelu oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar „Potwory i Spółka”. Film przenosi widzów w czasy, kiedy Sulley i Mike – studenci Uniwersytetu Potwornego – dopiero zgłębiali tajniki potwornego fachu. Zabawne perypetie bohaterów z okresu studiów, wypełnionego szalonymi imprezami w akademiku, pokazują jak pomimo wielu dzielących ich różnic zostali najlepszymi przyjaciółmi. „Uniwersytet potworny” to pełen humoru film o narodzinach prawdziwej przyjaźni..

GORĄCY TOWAR

USA, od 15 lat, komedia/kryminał 117 min

14:45;  19:45

Komedia akcji z udziałem nagrodzonej Oscarem Sandry Bullock i nominowanej do Oscara za ”Druhny” Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii. Reżyseria: Paul Feig (”Druhny”, serial TV ”Trawka”).

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

 REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

 KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

 tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

 

 

Poprzedni artykułDworzec od połowy września [FOTO]
Następny artykułZłodzieje nie mają wakacji