Strona główna Konkursy Bilety lotnicze mają właściciela!

Bilety lotnicze mają właściciela! [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Malaga, Alicante, Kreta, Dubrownik, Teneryfa, Barcelona, Paryż, Rzym. Letnia siatka połączeń lotniczych z wrocławskiego lotniska jest naprawdę imponująca. Wśród niemalże 60 kierunków każdy znajdzie coś dla siebie. Jeden z nich wybierze zwycięzca konkursu „Gorące połączenia”, w którym nagrodę ufundowały linie Ryanair i Port Lotniczy Wrocław.

Zabawa trwała przez cztery tygodnie. Co poniedziałek czekało nowe zadanie. Upominki trafiały do zwycięzców poszczególnych etapów, a nagroda główna – bilet lotniczy dla 2 osób – wygrała Katarzyna Pawlak. Gratulujemy! Nagrodę tygodnia- upominki –  otrzymuje Edyta Gąsior.

***

Wrocławskie lotnisko łączy region ze światem. Rekordowa liczba lotów regularnych i czarterowych, które znalazły się w letniej siatce Portu Lotniczego Wrocław, to nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcieliby przeżyć niezapomniane wakacje. – W letniej siatce połączeń każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku wybieramy pomiędzy atrakcyjnymi południowymi destynacjami, takimi jak Malaga, Kreta czy Malta, ale także ciekawymi city-breakami w największych europejskich miastach – Rzymie, Paryżu czy Wenecji – podsumowuje Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

Tanie i atrakcyjne połączenia

Letnia siatka połączeń w wrocławskiego lotniska to atrakcyjne kierunki niskokosztowe zlokalizowane na gorącym południu Europy. Należą do nich Kreta Chania, Malta, Wenecja Treviso, Rzym, Bolonia, Mediolan Bergamo, Barcelona Girona, Alicante i Malaga. Co ważne,  dni i godziny wylotów dobrane są tak, aby sprzyjały zarówno kilkudniowym podróżom, jak i długoterminowym wakacjom na południu. – W tegorocznym rozkładzie lotów znajdziemy m.in. dogodne połączenie na Kretę – wylatujemy w piątek po pracy, wracamy w poniedziałek wieczorem. Dla wszystkich cierpiących na notoryczny brak czasu dostępna jest też Malta – wylatując w sobotę, wracamy we wtorek – mówi Monika Półtorzycka-Jon. Dzięki tak skonstruowanej siatce wystarczy jeden, dwa dni wolnego, aby spędzić krótkie egzotyczne wakacje, które nie zrujnują domowego budżetu. Połączenia Ryanair uzupełniają te od Wizz Air. Z węgierskim przewoźnikiem polecimy do kultowych już: Paryża Beauvais (podobnie, jak z Ryainar), Oslo Torp, Londynu Luton, Eindhoven i Dortmundu.

Czartery na długie wakacje

W tym sezonie z wrocławskiego lotniska dostępnych jest 25 najpopularniejszych kierunków czarterowych. Wśród nich znajdziemy 5 nowości, które mają szansę stać się przebojami tych wakacji. Należą do nich Teneryfa, Sycylia, Dubrownik, Marsa Alam w Egipcie oraz Cypr Północny. – Ciepłe zakątki Europy i kraje afrykańskie to ulubione destynacje Dolnoślązaków. Wśród nich znajdziemy topowy Egipt, ale i Wyspy Kanaryjskie oraz greckie, a od tego roku także Sycylię czy Chorwację – podsumowuje Monika Półtorzycka-Jon. Siatkę uzupełnia 20 sprawdzonych kurortów Grecji, Hiszpanii, Turcji, Tunezji czy Bułgarii, takich jak Fuerteventura,  Lanzarote, Teneryfa, Costa Brava, Burgas, Rodos, Izmir, Bodrum, Sharm El-Sheik, Hurghada czy Monastir. Wyloty do nich oferują największe biura podróży współpracujące z wrocławskim lotniskiem, m.in. Itaka, Tui, Rainbow Tours, Neckermann, Wezyr Holidays, Sun Fun i Grecos Holidays.

 

Poprzedni artykułFestiwal szachowy w Żarowie
Następny artykułOperacja „czołg” [FOTO/AUDIO]