Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pierwszy wakacyjny Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej rozgrywany w ramach akcji „Lato z ŚOSiR-em 2013”.
Zawody odbędą się w niedzielę, 30 czerwca na boiskach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Śląskiej. Turniej przeprowadzony będzie w dwóch kategoriach: kobiet oraz mężczyzn. Start imprezy o 10.00, zapisy przyjmowane będą na miejscu rywalizacji od 9.00 do 9.30. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju.


![Ostatni mecz domowy. Polonia gra u siebie z Deltą [RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/mecz-Polonia-Swidnica_-_Wlokniarz-Gluszyca-2026.05.09-10-238x178.jpg)
![Znamy triumfatorów trójboju lekkoatletycznego [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09070_wynik-238x178.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/ul.-Dluga-1-100x75.jpg)

![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)



