Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pierwszy wakacyjny Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej rozgrywany w ramach akcji „Lato z ŚOSiR-em 2013”.
Zawody odbędą się w niedzielę, 30 czerwca na boiskach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Śląskiej. Turniej przeprowadzony będzie w dwóch kategoriach: kobiet oraz mężczyzn. Start imprezy o 10.00, zapisy przyjmowane będą na miejscu rywalizacji od 9.00 do 9.30. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju.







![Wypalanie traw to śmierć i zniszczenie. I wysokie kary [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-trwa-OSP-Jaroszow-2-100x75.jpg)

![Dzień Kobiet z wyjątkowym prezentem od Anity Lipnickiej. Co szykuje znana i lubiana polska wokalistka w Świdnicy? [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Anita-Lipnicka-materialy-promocyjne-wyslane-przez-artystke-100x75.jpg)
![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)