Strona główna Wydarzenia Zjadą unikatowe Harley`e

Zjadą unikatowe Harley`e

2

Dumą Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej obok zabytkowych lokomotyw jest imponująca kolekcja motocykli. Wśród nich znajdują się unikatowe Harley`e. Najstarszym i najciekawszym jest Harley Davidson model J z 1924 roku, najmłodszym model Tour Glide z 1976 roku. Już za tydzień dołączą do nich maszyny z całej Polski i Europy. 17 i 18 maja muzeum zaprasza na XI zlot miłośników motocykli Harley-Davidson.

W programie przewidziano wiele atrakcji motocyklowych,ale nie zabraknie propozycji dla miłośników kolei  oraz dobrej zabawy:

 *Pokazy i historia motocykli Harley-Davidson

 *Pokazy mody motocyklowej – Harley&Art

  * przejazdy zabytkowym taborem kolejowym

  * stoiska branżowe

  *catering, możliwe noclegi, parking dla motocykli

 Spotkanie „Nasza historia Harley- Davidson” jest imprezą towarzyszącą rajdu Super Rally- który od 16 do 20 maja zostanie zorganizowany we Wrocławiu. Spodziewany jest udział ok. 10 tysięcy motocyklistów z całej Europy. Pierwsza edycja Super Rally miała miejsce w Belgii w 1975 roku. Zamysł organizatorów był taki, by każdą kolejną organizować w innym kraju. Polski zlot potrwa pięć dni i odbędzie się na wrocławskim Stadionie Olimpijskim oraz przylegających do niego Polach Marsowych.

Szczegóły: Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku ul.Towarowa 4 58-140 Jaworzyna Śląska tel/fax 0-74 637-43-30, 692-407-401 www.muzeumtechniki.pl

 

Poprzedni artykułGimnazjaliści rywalizowali na Zawiszowie
Następny artykułWszystkie drogi prowadzą do Myśliborza