Strona główna Sport Lekkoatletyka Gimnazjaliści rywalizowali na Zawiszowie

Gimnazjaliści rywalizowali na Zawiszowie

0

Bieżnia przy Szkole Podstawowej nr 1 na Zawiszowie była areną zmagań gimnazjalistów walczących w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce. W klasyfikacji drużynowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców najlepsze okazało się Gimnazjum nr 1. Trójka najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych konkurencjach, a także po dwie najlepsze sztafety będą reprezentować Świdnicę podczas finału strefy wałbrzyskiej, który odbędzie się 22 maja w Świdnicy.

Klasyfikacja Indywidualna

Dziewczęta:

100 M
1.Patrycja Zienkiewicz – 13,92 /G-1/
2.Anna Stachera – 14,41 /G-1/
3.Ela Kaczmarczyk – 14,86 /G-3/
4.Ola Bizoń – 15,06 /G-2/
5.Dagmara Kamińska – 15,26 /G-1/
6.Natalia Nowicka – 15,58 /G-4/
7.Julia Naumów – 16,15 /G-2/
8.Paulina Dunaj – 16,18 /G-3/
9.Karolina Morawska – 17,31 /G-4/
10.Ewa Marczewska – 17,65 /G-2/
11.Angelika Małolepsza – 18,23 /G-4/

300 M
1.Paulina Kalinowska – 47,27 /G-3/
2.Berenika Fedak – 52,24 /G-4/
3.Wiktoria Gajdowska – 52,92 /G-3/
4.Natalia Nalewajko – 52,94 /G-1/
5.Patrycja Stypuła – 53,50 /G-1/
6.Paulina Piwiec – 55,51 /G-4/
7.Patrycja Sokólska – 57,02 /G-2/
8.Wiktoria Sarlej – 57,48 /G-1/
9.Gosia Chojecka – 58,00 /G-2/

600 M
1.Patrycja Gajdowska – 2.00,16 /G-3/
2.Magdalena Kalinowska – 2.00,62 /G-4/
3.Ania Bardowska – 2.01,57 /G-1/
4.Patrycja Pałka – 2.08,42 /G-3/
5.Monika Stanisz – 2.14,16 /G-1/
6.Róża Karniej – 2.17,39 /G-4/
7.Klaudia Tokarz – 2.37,46 /G-2/

1.000 M
1.Weronika Studniarek – 3.30,68 /G-3/
2.Agata Boruszewska – 3.34,53 /G-1/
3.Paulina Jewiarz – 3.38,75 /G-1/
PK – Paulina Szakiel – 3.25,31 

SKOK W DAL
1.Kamila Słobodzian – 4,13 /G-1/
2.Julita Rafałko – 4,07 /G-1/
3.Natalia Kuc – 4,04 /G-2/
4.Kasia Grzelak – 3,86 /G-1/
5.Agnieszka Silbert – 3,66 /G-2/
6.Paulina Miśkiewicz – 3,45 /G-2/
7.Oliwia Kwiatek – 3,41 /G-4/

PCHNIĘCIE KULĄ /3 KG/
1.Monika Czaja – 8,65 /G-1/
2.Roksana Wąsowska – 7,72 /G-1/
3.Hania Staroojciec – 7,58 /G-2/
4.Amelia Kargol – 7,50 /G-2/
5.Iza Tupcik – 7,46 /G-1/
6.Dominika Hiszpańska – 6,94 /G-4/
PK – Anna Kolej – 7,32

RZUT OSZCZEPEM
1.Żaneta Włudyga – 19 /G-3/
2.Sandra Kozak – 14 /G-1/

SZTAFETA 4 X 100 M
1.Gimnazjum nr 1 – 58,12
2.Gimnazjum nr 3 – 1.03,32
3.Gimnazjum nr 2 – 1.04,03

Chłopcy

100 M
1.Karol Dziubak – 12,28 /G-1/
2.ex Damian Koziorowski – 12,91 /G-1/
ex Maciej Podgórski – 12,91 /G-4/
4.Szymon Mutzer – 12,92 /G-1/
5.Szymon Gielec – 13,08 /g-3/
6.Damian Dzimira – 13,39 /G-2/
7.Kacper Dukat – 13,42 /G-2/
8.Karol Kosakowski – 14,15 /G-3/
9.Krystian Ligas – 14,43 /G-2/
PK – Filip Kuczyński – 13,53 /G-1/

300 M
1.Radosław Szewczyk – 41,18 /G-1/
2.Karol Michalik – 42,80 /G-1/
3.Mateusz Wróblewski – 42,92 /G-1/
4.Adrian Dymitruk – 43,28 /G-3/
5.Jacek Wróblewski – 45,85 /G-3/
6.Damian Szepiro – 46,62 /G-2/
7.Maciej Mazanka – 48,62 /G-4
8.Szymon Gonek – 50,08 /G-4/
9.Łukasz Gerus – 52,30 /G-4/
PK – Damian Mikła – 42,88 /G-1/

1.000 M
1.Wojciech Grześków – 2.48,52 /G-1/
2.Maciej Klag – 2.55,48 /G-3/
3.Michał Nosarzewski – 3.04,87 /G-2/
4.Michał Surowiec – 3.12,30 /G-2/
5.Szymon Krupczak – 3.12,89 /G-4/
6.Kamil Czupski – 3.13,80 /G-4/
7.Grzesiek Stelmach – 3.15,76 /G-1/
8.Damian Łynko – 3.20,79 /G-3/
9.Artur Ciachowski – 3.55,58 /G-2/
10.Arek Krewczyk – 3.59,04 /G-4/

2.000 M
1.Marcin Bernat – 7.07,05 /G-1/
2.Damian Myszkowski – 7.12,51 /G-4/
3.Piotr Gregorczyk – 7.49,82 /G-2/
4.Bartosz Zatorski – 8.06,56 /G-4/
5.Daniel Orzechowski – 9.00,01 /G-4/

SKOK W DAL
1.Kuba Kiszczyszyn – 5,35 /G-1/
2.Bartek Cielecki – 5,06 /G-2/
3.Łukasz Piechurski – 4,75 /G-3/
4.Mikołaj Mazij – 4,66 /G-1/
5.Olek Buczko – 4,64 /G-2/
6.Michał Szpak – 4,52 /G-2/
7.Jakub Michalik – 4,50 /G-1/
8.Maciej Korniewski – 4,35 /G-4/
9.Arkadiusz Kriebel – 4,28 /G-4/
10.Aleksander Rataj – 4,22 /G-3/
11.Maksymilian Hołyszewski – 3,54 /G-4/

PCHNIĘCIE KULĄ /5 KG/
1.Jakub Kozłowski – 13,01 /G-2/
2.Maciej Panek – 10,80 /G-3/
3.Dawid Tomczyk – 9,60 /G-1/
4.Mateusz Plucha – 7,55 /G-3/
5.Piotr Pączka – 7,20 /G-2/

RZUT OSZCZEPEM
1.Szymon Klimowicz – 27 /G-3/
2.Jakub Matacz – 25 /G-3/
3.Piotr Kisiel – 15 /G-2/

SZTAFETA 4 X 100 M
1.Gimnazjum nr 1 – 50,00
2.Gimnazjum nr 3 – 53,99
3.Gimnazjum nr 2 – 54,47

Klasyfikacja drużynowa (do współzawodnictwa szkolnego)

Dziewczęta
1.Gimnazjum nr 1 – 6 pkt
2.Gimnazjum nr 3 – 4 pkt
3.Gimnazjum nr 2 – 3 pkt
4.Gimnazjum nr 4 – 2 pkt

Chłopcy
1.Gimnazjum nr 1 – 6 pkt
2.Gimnazjum nr 3 – 4 pkt
3.Gimnazjum nr 2 – 3 pkt
4.Gimnazjum nr 4 – 2 pkt