Strona główna Wydarzenia Wygraj bilety na „Mazowsze”

Wygraj bilety na „Mazowsze” [KONKURS]

0

 Niepowtarzalność artystyczna, ciepło delikatnej stylizacji i prawdziwy folklor w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”  zagości już w niedzielę 19 maja w Świebodzicach. Dla Czytelników Świdnica24.pl mamy wejściówki!

Jeden z największych na świecie zespołów artystycznych, czerpiących z bogactwa narodowych tańców, piosenek i przyśpiewek rozpocznie swój koncert o godzinie 15:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Mieszka Starego 6.

Wybitny krytyk muzyczny, Jerzy Waldorff, nazwał „Mazowsze” prawdziwą perłą w koronie Rzeczypospolitej. To stwierdzenie najpełniej oddaje rangę i wartość zespołu, który od przeszło 60 lat porywa publiczność na całym świecie, pełniąc zaszczytną funkcję Ambasadora Polskiej Kultury.

Bilety na koncert można nabyć w cenie 50 zł. Jest jednak świetna okazja, by zdobyć zaproszenie na niedzielny koncert zupełnie za darmo. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzicach oraz portal Swidnica24.pl mają niespodziankę. Można wygrać podwójne bilety na koncert zespołu „Mazowsze”. Szansę mają dwie osoby.

***

Aby zdobyć zaproszenie na koncert, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W którym roku powstał Zespół Pieśni i Tańca „Mazowsze”?

Na maile z odpowiedziami czekamy do piątku (17 maja, do godziny 12:00) pod adresem [email protected]. W temacie należy wpisać „Mazowsze”, w treści  zamieścić także swoje imię oraz nazwisko i numer telefonu (do wiadomości redakcji).

Zwycięzców poinformujemy telefonicznie.

Poprzedni artykułWejściówki idą jak ciepłe bułeczki
Następny artykułHistoryczna przygoda z miastem