Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend – wyniki

Piłkarski weekend – wyniki

0

Piłkarze grający w III i IV lidze, a także niższych klasach rozgrywkowych w miniony weekend nie próżnowali. W sobotę i niedzielę rozegrano bowiem kolejne mecze o punkty, poniżej przedstawiamy wyniki.

 

III liga

Polonia Świdnica- Lechia Dzierżoniów 0:0

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Promień Żary 6:0

Bielawianka Bielawa- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:0

Lechia Zielona Góra- Polonia Trzebnica 2:1

Ilanka Rzepin- Foto-Higiena Gać 5:1

Piast Karnin- Pogoń Świebodzin 2:1

Orzeł Międzyrzecz- Prochowiczanka Prochowice 1:4

Ślęza Wrocław- Sprotavia Szprotawa 2:0

 

IV liga

AKS Strzegom- Łużyce Lubań 5:3

Nysa Kłodzko- Piast Zawidów 0:1

Olimpia Kowary- Orkan Szczedrzykowice 2:0

Orla Wąsosz- Nysa Zgorzelec 4:1

Piast Nowa Ruda- Sokół Wielka Lipa 2:0

Pogoń Oleśnica- Miedź II Legnica 3:1

GKS Kobierzyce- Piast Żmigród 0:0

Granica Bogatynia- Karkonosze Jelenia Góra 0:2

 

Klasa okręgowa

Piławianka Piława Górna- Stal Świdnica 3:1

Karolina Jaworzyna Śląska- MKS Szczawno Zdrój 1:2

Zjednoczeni Żarów- Iskra Jaszkowa Dolna 2:1

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Bielawianka II Bielawa 3:0 (wo)

Kryształ Stonie Śląskie- Trojan Lądek Zdrój 3:1

LKS Bystrzyca Górna- Victoria Świebodzice 0:0

Pogoń Pieszyce- Grom Witków 2:2

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Cukrownik Pszenno- Granit Roztoka 2:0

Biały Orzeł Mieroszów- Gwarek Wałbrzych 2:5

Sudety Dziećmorowice- Skalnik Czarny Bór 1:1

Victoria II Świebodzice- Wenus Nowice 2:9

Zdrój Jedlina Zdrój- Zieloni Mrowiny 4:2

Nysa Kłaczyna- Włókniarz Głuszyca 3:2

Czarni Wałbrzych- Rawa Boleścin 4:4

Górnik Boguszów- Gorce- Zagłębie Wałbrzych 4:2

 

Grupa II Wałbrzych

Ślęża Ciepłowody- Błękitni Owiesno 3:1

Niemczanka Niemcza- Zieloni Łagiewniki 6:1

Boxmet Piskorzów- Skałki Stolec 6:1

Błękitni Niedźwiedź- Sparta Ziębice 0:8

Zgoda Grodziszcze- Polonia Ząbkowice Śląskie 1:1

Koliber Uciechów- Czarni Sieniawka 5:2

Lechia II Dzierżoniów- Delta Słupice 7:1

Wieża Rudnica- Orzeł Mąkolno 2:2

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Błyskawica Kalno- LKS Marcinowice 2:1

Grom Panków- Zryw Łażany 1:4

Wodospad Zastruże- LKS Piotrowice Świdnickie 3:1

Płomień Dobromierz- Herbapol Stanowice 3:1

Tęcza Bolesławice- Orzeł Witoszów 5:0

Unia Jaroszów- Wierzbianka Wierzbna 2:1

Błękitni Słotwina- LKS Wiśniowa 1:0

WKS Goczałków Granit Rogoźnica 3:0 (wo)

 

Grupa II Świdnica

Dąb Mościsko- Ślężanka Tąpadła 3:2

Płomień Makowice- Piast Jaźwina 3:0

LKS Dobrocin- Gryf Burkatów nie odbył się

Zryw Gola Świdnicka- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 4:1

LKS Gilów- Orzeł Piława Dolna odwołany

Victoria Tuszyn- Sparta Oleszna 2:0

Klubokawiarnia Roztocznik- Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)

Kłos Lutomia- LKS II Bystrzyca Górna 3:6