Strona główna Wydarzenia Żarów Bayer Full na Dni Żarowa

Bayer Full na Dni Żarowa

7

„Majteczki w kropeczki”, „Blondyneczka”, „Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina” to tylko nieliczne z hitów tego discopolowego zespołu, przy których żarowianie będą mieli okazję pobawić się już podczas tegorocznego święta miasta. Być może Bayer Full zaskoczy mieszkańców i zagra kilka utworów w języku chińskim. Dni Żarowa potrwają od 1 do 2 czerwca.

Tegoroczną gwiazdą Dni Żarowa będzie zespół Bayer Full, ale na tym nie koniec atrakcji przygotowanych dla naszych mieszkańców – zdradza dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, Artur Adamek. – Dwudniowe święto miasta rozpocznie blok dla najmłodszych mieszkańców z okazji Dnia Dziecka. Dla tych starszych przygotowaliśmy wieczorne atrakcje. Na scenie zagrają zespoły rockowe z naszych miast partnerskich, gwiazda muzyki hip hop AbradAb, czyli współzałożyciel legendarnego zespołu Kaliber 44, a sobotni wieczór zakończy tradycyjnie już dyskoteka na świeżym powietrzu. Niedziela natomiast zaplanowana jest w konwencji rodzinnej. Zaczynamy V Przeglądem Pieśni Ludowej i Biesiadnej, następnie wystąpi kilka zespołów grających muzykę taneczną a na koniec tegoroczna gwiazda Dni Żarowa zespół Bayer Full – dodaje dyrektor. – Oprócz koncertów, na naszej scenie, jak co roku, zaprezentują się nasi mieszkańcy, czyli przedszkola, szkoły, zespoły działające przy GSKiS. Ponadto zaplanowano także mnóstwo konkursów i zabaw. W tym okresie odbędzie się także kilka dużych imprez sportowych.

Tradycyjnie już Dni Żarowa rozpocznie uroczysta sesja Rady Miejskiej w Żarowie, w piątek, 31 maja. Podczas posiedzenia wręczone zostaną odznaczenia „Złotego Dębu”, najwyższego odznaczenia w gminie, przyznawanego zasłużonym dla gminy mieszkańcom, Młodzieżowa Rada Miejska natomiast przyzna tegoroczne „Maciusie”.

Poprzedni artykułWiadukt z elastyczną powłoką
Następny artykułKino dla panów