Strona główna Bez kategorii Komu 1% podatku? Pomóż Karolinie Koch

Komu 1% podatku? Pomóż Karolinie Koch

0

Ostateczny termin złożenia zeznania podatkowego za 2012 rok mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Przekazanie 1% nie wymaga żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć?

Pomóż Karolinie Koch ze Świdnicy:

6-letnia dziś dziewczynka urodziła się z wadą, polegającą na koślawości nóżki. Odchylenie sięgało 30%, nóżka nie rosła.  Była pierwszym dzieckiem w Polsce, które w Carolina Medical Center przeszło operację wszczepienia tytanowej płytki w kolano, co naprostowało nóżkę. W sierpniu ubiegłego roku Karolinka przeszła kolejną, skomplikowaną i unikatową w Polsce operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego  i pobocznego strzałkowego. Gdyby nie ta operacja, dziewczynka byłaby kaleką. Po operacji przeszła półroczną codzienną rehabilitację w Warszawie, co zmusiło rodzinę do zamieszkania w stolicy. Obecnie konieczna jest rehabilitacja, co wiąże się z wizytami w Warszawie przynajmniej raz w miesiącu. Operacja udała się dzięki lekarzom kliniki Carolina Medical Center z Warszawy, ale niestety jest to tylko jeden z etapów leczenia Karolinki. Do osiągnięcia pełnej sprawności czekają ją jeszcze przynajmniej 3 operacje.

Rodzice dziewczynki są wdzięczni za dotychczasową pomoc. Proszą jednak o dalsze wsparcie. Karolinka ma szansę na normalne życie, a pomóc w tym może każda złotówka.

Przekaż 1% podatku:

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

KRS 0000198933

z dopiskiem „TPD w Świdnicy dla Karolinki”

 

Poprzedni artykułNa ważny temat: Pomoc społeczna w Świdnicy [VIDEO]
Następny artykułNa ważny temat: Więcej miejsca dla inwestorów [VIDEO]