Po raz jedenasty Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach organizuje Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych. Szkoła zaprasza młodzież i rodziców 14 marca 2013 r. o godz.16.00. Swoje oferty zaprezentuje 17 szkół i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.
– Targi mają na celu pomóc gimnazjalistom w dokonaniu właściwego wyboru szkoły, w której będą się uczyć przez kolejnych kilka lat. Każda placówka przedstawi swoją ofertę edukacyjną, zasady rekrutacji oraz szereg atrakcji, starając się przekonać gimnazjalistów do wyboru właśnie ich na miejsce dalszego kształcenia. Mamy nadzieję, że Targi pomogą świebodzickim gimnazjalistom dokonać właściwego wyboru miejsca ich dalszej edukacji, a szkołom ponadgimnazjalnym pozyskać nowego klienta – mówi Jolanta Wypych, organizatorka targów.


![„Nazywam się Miliard”. Po raz czwarty zatańczyli przeciwko przemocy [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/20260214_Nazywam_sie_Miliard_Swiebodzice-22-238x178.jpg)
![Wojsko podarowało Su-22M4. Samolot stanie przy gminnym lądowisku w Świebodzicach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/samolot-Su-w-Swiebodzicach-2-1-238x178.jpg)

![Zderzenie dostawczaka z osobówką na skrzyżowaniu Parkowej i Hetmańskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/Hetmanska-kolizja-2026.02.23-6-100x75.jpg)



![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
