Strona główna Kultura Pierwsze urodziny Galerii Świdnickiej

Pierwsze urodziny Galerii Świdnickiej

13

W najbliższy weekend  w Świdnicy rozkręci się wyjątkowa impreza. 16 i 17 marca Galeria Świdnicka obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. Wystąpi zespół The Trash, w którym na gitarze gra Radosław Majdan.

Galeria Świdnicka przygotowała sporo atrakcji. Pierwszego dnia imprezy wystąpią świdniccy artyści, między innymi zespoły dziecięce i młodzieżowe z Młodzieżowego Domu Kultury. O dobre humory zadbają animatorzy i kuglarze. Dla klientów specjalne pokazy magiczne przygotował iluzjonista.

Tego dnia wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie, wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody rzeczowe. Będzie można wygrać kupony zakupowe do sklepów ze sprzętem i odzieżą sportową, kosmetyki, zabawki. Wiele konkursów w trakcie scenicznych występów to atrakcja dla najmłodszych. Salon EMPIK w weekend przygotował dla mega promocje na wszystkie książki 20 procentowy rabat.

Największym wydarzeniem wieczoru będzie oczywiście pierwszy w Polsce koncert zespołu The Trash. To nowa kapela grająca muzykę na granicy rocka i popu. Na gitarze gra Radosław Majdan. Kapela zagra na scenie od godziny 17.00.

Do urodzinowych obchodów włączą się najemcy z licznymi promocjami i specjalnymi ofertami. Między innymi Intermarche zaprasza na degustację wyrobów ze swojej kuchni i wędzarni. Będzie także kącik dla dzieci i dużo dobrej zabawy w samym sklepie.

Czekoladowa niedziela

Na niedzielę przygotowano również moc atrakcji. Czekoladziarnia Choice zaprezentuje pokaz przyrządzania pralin. Jedna z ich sekretnych receptur zdobyła nagrodę dla Najlepszej Praliny w Europie.

Od 13.00 na scenie gościć będą młode gwiazdy Studia Artystycznego Khatarsis. A o godzinie 14.00 w galerii pojawi się drużyna futbolu amerykańskiego The Giants. Sportowcy poprowadzą prosty trening, odpowiedzą na pytania, a chętni będą mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia. Wielką atrakcją będą pokazy i warsztaty taneczne powadzone przez gwiazdę popularnego programu telewizyjnego „You Can Dance”. Nazwisko gwiazdy owiane jest tajemnicą, a kto to będzie dowiemy się dopiero w niedzielę.

Równo o godzinie 17.00 na scenie pojawi się zespół Backstage Acoustic. Muzycy zagrają covery najpopularniejszych utworów ostatnich lat i parę klasycznych numerów. Backstage to półfinaliści Must Be The Music III. Duet w składzie Grzegorz Stępień i Krzysztof Piotrowski zagrał już w Galerii w czasie ostatnich Walentynek i zrobił prawdziwą furorę wśród słuchający. Ich fantastyczne brzmienie, świetne głosy i bardzo dobry kontakt z publicznością sprawiły, że to właśnie ich zaprosiliśmy na urodzinową fetę.

oprac. red

Poprzedni artykułKolejne wzmocnienia Polonii Świdnica
Następny artykułBędzie nowy inwestor, ale co z Lotte-Wedel?