Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl poleca

Magazyn Swidnica24.pl poleca

0

Wiosna wciąż omija Polskę, ale nie trzeba tracić nadziei i lepiej liczyć na to, że wkrótce – tak jak na zdjęciu – zakwitną zawilce. Na poprawę humoru jak co tydzień polecamy zajęcia w kuchni, dobrą książkę i film oraz oczywiście wycieczkę.

Zdjęcie Tomasz Kuran wikipedia

Jej optymizm i pogoda ducha mogłaby wystarczyć wielu osobom. Mimo przeciwności losu i choroby czaruje uśmiechem, niebanalnym poczuciem humoru i kunsztem aktorskim. Krystyna Sienkiewicz – znana doskonale z filmów, teatru i kabaretu, spisała autobiografię. Choć może niezupełnie. „Cacko” to historia bez dat, chronologii i pompatycznych informacji. To opowieść o dobrym życiu i małych radościach, które dają siłę. Więcej w dziale Książka.

Dla tych, którzy w święta zechcą wybrać się do świdnickiego Cinema 3D Adrianna Woźniak ma podpowiedź – warto postawić na ambitne duńskie kino. „Polowanie” w reżyserii Thomasa Vinterberga to historia niewinnego kłamstwa. Film porusza niezwykle drażliwy temat pedofilii. Więcej w dziale Kino.

Z portalem znanenieznane.pl zapraszamy Państwa na wyprawę nostalgiczną. Były już ranking najpiękniejszych miejsc, tym razem jednak wybraliśmy szlak, wyznaczony przez piękne… ruiny. Więcej w dziale Turystyka.

Jeśli ktoś myśli, że zna już wszystkie sposoby na przyrządzenie świątecznych potraw z jajkiem w roli głównej, raczej się myli. Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch podpowiada przepis oryginalny i w sam raz na wielkanocne śniadanie. Jajka wprost z piekarnika? Jak je zrobić – o tym w dziale Kuchnia.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu pod hasłem Magazyn. Udanego, świątecznego weekendu!