Strona główna Temat dnia Gigantyczne urodziny

Gigantyczne urodziny

0

Co robić w Świdnicy w najbliższy weekend? Odwiedzić Galerię Świdnicką i wziąć udział w imprezach towarzyszących jej pierwszym urodzinom.

Zabawa rusza o godzinie 11 w sobotę i potrwa do niedzieli. Wszyscy świdniczanie, którzy odwiedzą galerię w dniu jej urodzin na pewno nie będą narzekać na brak atrakcji. Czekają na nich mistrzowie tańca, reprezentanci polski w futbolu amerykańskim, popularni muzycy i wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Jak zdobyć nagrody?

Najprostszym sposobem jest spotkać tego dnia w galerii fotografa, który zrobi wszystkim chętnym zdjęcie. Fotografia wyląduje na facebooku galerii, gdzie internauci będą na nie głosować. Trzy osoby, które uzbierają najwięcej polubień dostaną bony na zakupy o łącznej wartości 1750 zł. Jednak nie tylko dla konkursowego szaleństwa warto wybrać się w weekend do Galerii Świdnickiej. 

foto Ela Malinowska

Nowy York, Paryż, Wiedeń i Świdnica – co mają  ze sobą wspólnego te miasta? Tańczył w nich Maciek Florek – zwycięzca pierwszej edycji You Can Dance w Polsce. No prawie, bo w Świdnicy zatańczy dopiero w niedzielę. Poza pokazami własnego kunsztu, obiecał poprowadzić krótkie warsztaty dla świdniczan – jak uczyć się tańca, to od mistrzów.

Dla spragnionych większych wrażeń, zaplanowano spotkanie z zawodnikami wrocławskiej drużyny futbolu amerykańskiego – Giants. Sportowcy, w tym członkowie polskiej kadry, z pewnością odkryją tajemnice tego sportu: pokażą jak rzucać, łapać i blokować przeciwników.

Tłem muzycznym urodzinowych zabaw będzie występ duetu Backstage Acoustic. Muzycy znani m.in z telewizyjnego show „Must Be The Music – Tylko Muzyka” wprawią nas w doskonały nastrój i przypomną największe przeboje muzyki rozrywkowej. W sobotnie popołudnie czeka nas prawdziwa muzyczna bomba! Pierwszy oficjalny koncert zespołu The Trash, którego gitarzystą został niedawno Radosław Majdan. Były bramkarz polskiej reprezentacji z resztą zespołu na pewno zaprezentuje kawał dobrej muzyki o rockowym brzmieniu.

Więcej szczegółów i dokładny plan imprezy znajdziecie na www.galeria-swidnicka.pl oraz na fanpage: facebook.com/galeria-swidnicka.

artykuł sponsorowany

Poprzedni artykułGotowały dla siostry Anastazji
Następny artykułRadosne święta dla chorych dzieci