Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki i aktualne tabele lig halowych

Wyniki i aktualne tabele lig halowych

0

Za piłkarzami występującymi w ligach halowych rozgrywanych na terenie powiatu świdnickiego kolejny weekend pełen emocji. Poniżej wyniki rozegranych spotkań, a także aktualne tabele.

 

Świdnica

 

Sobota

After Party Team – Darbor 1:5

Bramki: Śliwa oraz Klimczak 4, Luber

 

Jako Team – La Liga Jaworzyna Śląska 1:4

Bramki: Szuba oraz Tymcik, Sowa, Piotrowski, G. Borowy

 

Kabaret – FC Żubry 1:3

Bramki: Krupczak oraz Łagiewka, Tragarz, Goździejewski

 

Williams Hayward – Darbor II 6:2

Bramki: F. Ciuba 3, Kryjak 2, W. Ciuba oraz Rosiak, Klag

 

ŚFUP Servis Świdnica – Cukrownik Pszenno 3:10

Bramki: Kwaszewski, Banasik, Wójciga oraz Kutela 9, Urbańczyk

 

Piłkarz kolejki: Damian Tymcik (La Liga Jaworzyna Śląska)

 

Bramkarz kolejki: Marcin Hruszowiec (FC Żubry)

 

 

Niedziela

ŚFUP Servis Świdnica – Zgoda 3:2

Bramki: Banasik 2, Kot oraz Palij, Bryl

 

After Party Team – Cukrownik Pszenno 3:6

Bramki: Piech, Ponulak, Pieniążek oraz Kutela 4, Urbańczyk 2

 

FC Żubry – Darbor II 11:2

Bramki: Filipczak 2, Goździejewski 2, Cegielski 2, Felich, Tragarz, Marszałek, Zielonka, Solarz oraz Grzywa, bramka samobójcza

 

Kabaret – Jako Team 0:2

Bramki: Morawski, Szuba

 

Power Team – La Liga Jaworzyna Śląska 3:4

Bramki: Szewczyk, Krzeczowski, Żygadło oraz G. Borowy 2, Sz. Borowy 2

 

Darbor I – Williams Hayward 6:4

Bramki: Klimczak 3, Luber 3 oraz Sajdak, W. Ciuba, F. Ciuba

 

Piłkarz kolejki: Rafał Luber (Darbor I)

 

Bramkarz kolejki: Waldemar Jóźwiak (Jako Team)

Tabela:

1. FC Żubry 20 45 84:42
2. Jako Team 20 45 115:33
3. Darbor I 20 44 87:44
4. Kabaret 20 42 97:36
5. La Liga Jaworzyna Śl. 20 40 104:45
6. Williams Hayward 20 36 76:49
7. Power Team 19 29 50:55
8. Cukrownik Pszenno 20 27 90:75
9. ŚFUP Servis Świdnica 20 13 35:106
10. Darbor II 20 10 44:114
11. After Party Team 20 10 47:148
12. Zgoda 19 4 27:109

 

 

Żarów

 

I liga

Nocny Team – KKZ Zaskoczeni Żarów 2:9
Cannabis – Wektor Świdnica 5:0 (wo)
Darbor – Oldboys 10:1
Zryw Łażany – Czarny Lotos 1:2

 

Piłkarz kolejki: Mikołaj Moryl (Zryw Łażany)

 

Bramkarz kolejki: Paweł Pojasek (Czarny Lotos)

 

Tabela I ligi:

1. Czarny Lotos 11 28 42:16
2. Darbor 11 24 53:29
3. Cannabis 11 22 49:25
4. KKZ Zaskoczeni Żarów 11 22 44:23
5. Oldboys 11 14 24:40
6. Wektor Świdnica 11 13 34:34
7. Zryw Łażany 11 4 18:44
8. Nocny Team 11 1 8:61

 

 

II liga

Drink Team Świdnica – Kozioł Team 2:0
U18 Żarów – Mam Talent 3:5
Carvalet Jaroszów – Daj Piątaka Team 1:5

 

Piłkarz kolejki: Tomasz Suchorabski (Mam Talent)

 

Bramkarz kolejki: Bartosz Żyga (Drink Team Świdnica)

 

Tabela II ligi:

1. Drink Team Świdnica 9 27 44:15
2. Wierzbianka Wierzbna 9 17 29:25
3. U18 Żarów 10 15 28:20
4. Mam Talent 9 15 26:20
5. Kozioł Team 9 14 25:30
6. Carvalet Jaroszów 10 4 17:31
7. Daj Piątaka Team 10 3 18:46

 

 

Witoszów

 

Darbor Witoszów – Orzeł Witoszów 8:1

Gamaflora Bystrzyca Górna – Herbapol Stanowice 13:4

Zgoda Grodziszcze – LKS Czarni Szczepanów 5:6

Grom Witków – Nowalijka Słotwina 7:3

 

Tabela:

1. Gamaflora Bystrzyca Górna 10 27 89:38
2. Darbor Witoszów 10 25 78:34
3. Czarni Szczepanów 10 18 58:47
4. Grom Witków 10 13 45:57
5. Zgoda Grodziszcze 10 12 47:58
6. Herbapol Stanowice 10 12 47:87
7. Nowalijka Słotwina 10 9 39:59
8. Orzeł Witoszów 10 3 26:64

 

 

Jaworzyna Śląska

 

La Liga – XXL Bolesławice 22:3

Bramki: Tymcik 6, M. Krawczyk 5, Szewczak 5, Kurzeja 4, Graca 2 oraz Gałka, Rajter, Włodarski

 

Glob Max – Fair Play 5:2

Bramki: Włodarczyk 4, Głogiewicz oraz Sowa 2

 

Karolina Juniorzy – Znajomi Fryzjera 7:21

Bramki: Kusio 3, D. Krawczyk, Kukliński, Pieniążek oraz M. Gradowicz 8, Krzeczowski 6, Kwiatkowski 3, J. Gradowicz 2, Kolasiński

 

Wyimaginowani Chłopcy – Szczypiorki 0:5 (wo)

 

Strzelec kolejki: Michał Gradowicz (Znajomi Fryzjera) – 8 bramek

 

Zawodnik kolejki: Darek Włodarski (Glob Max)

 

Bramkarz kolejki: Tomasz Roman (Glob Max)

 

Tabela:

1. La Liga 12 33 191:59
2. Glob Max 12 24 142:101
3. Fair Play 11 24 100:76
4. Wiśniowa 11 19 87:56
5. Znajomi Fryzjera 12 19 101:95
6. Wyimaginowani Chłopcy 12 16 75:72
7. XXL Bolesławice 11 9 76:97
8. Szczypiorki 12 6 72:138
9. Karolina Juniorzy 11 4 42:192