Strona główna Temat dnia Nagroda za pomoc w odnalezieniu Piotra

Nagroda za pomoc w odnalezieniu Piotra

10

Dziesięć tysięcy złotych nagrody za wskazanie miejsca pobytu świdniczanina Piotra Lucińskiego. Młody mężczyzna zaginął 19 stycznia 2013 roku we Wrocławiu.

Wobec braku efektów dotychczasowych poszukiwań rodzice zaginionego zwracają się z gorącym apelem do osób, które posiadają ważne informacje w sprawie zaginięcia Piotra, lub które zauważyły po 19 stycznia w swoim otoczeniu nieznajomego młodego mężczyznę, podobnego do osoby ze zdjęcia, o kontakt z najbliższą jednostką Policji na numer 997 lub na numer alarmowy 112.

Piotr, nazywany Ponczkiem, wracał z grupą przyjaciół z wrocławskiego Rynku. Od grupy oddalił się na chwilę przy moście na Ostrowie Tumskim i ślad po nim zaginął. Był ubrany w czarną kurtkę z futerkiem. Przeszukano szpitale, komisariaty, izby wytrzeźwień. W ubiegłym tygodniu z Poznania sprowadzono specjalnie szkolone psy do poszukiwań w wodzie. Przeszukano wyspy na Ostrowie Tumskim jednak  nie dały one żadnego efektu.

Piotr Luciński

Rysopis: wzrost 178 cm, oczy brązowe, włosy rudawe. W momencie zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę do bioder z kapturem obszytym futerkiem, granatowe jeansy i niebieską polówkę, buty zimowe czarne. Miał przy sobie dokumenty tożsamości.

Osobie lub osobom, dzięki którym uda się ustalić miejsce pobytu Piotra rodzina zaginionego przekaże łącznie 10 tys. złotych.

Poprzedni artykułStypendia motywacyjne dla najzdolniejszych
Następny artykułSparing z Włókniarzem odwołany