Strona główna Temat dnia Komu 1% podatku? Pomóż Emilce Pawlak

Komu 1% podatku? Pomóż Emilce Pawlak

0

Jeszcze 59 dni zostało na złożenie rocznego zeznania podatkowego.Ostateczny termin mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Przekazanie 1% nie wymaga żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć w idei pomagania? Czekamy na zgłoszenia, informacje będą publikowane w każdą sobotę. Dane organizacji można przesyłać na adres [email protected]

POMÓŻ EMILCE PAWLAK

Nasza córeczka Emilka ma już 2,5 roku. Jest wcześniakiem z 30-tego tygodnia ciąży. Cierpi na ciężkie porażenia mózgowe, zwyrodnienie torbielowate mózgu, padaczkę lekooporną i zanik nerwu wzrokowego. Mimo swojego wieku zachowaniem wciąż przypomina niemowlaka. Nie mówi, nie siedzi, nie chodzi, nie wyciąga rączek do zabawek. Jej śliczne oczy chciałyby widzieć świat, niestety bodźce wzrokowe nie dochodzą do mózgu. Stan Emilki określa się jako ciężki. Ogromną szansą na jej rozwój jest kompleksowa rehabilitacja (met. Bobath, Vojta, logopeda, pedagog) i wysokospecjalistyczna opieka lekarska (neurolog, nefrolog, kardiolog, endokrynolog, okulista).

Dzięki dotychczasowej ciężkiej i systematycznej pracy malutkimi kroczkami brniemy do przodu. Walczymy o to by Emilka w przyszłości postawiła swój pierwszy kroczek, aby w jakikolwiek sposób mogła być samodzielna. Jednak, abyśmy mogli wykorzystać wszelkie możliwości, potrzebujemy Państwa wsparcia.

Prosimy o pomoc w pokryciu wydatków na rehabilitację, na którą niestety nas nie stać. Miesięcznie jest to koszt 2.000 zł. Będziemy wdzięczni Państwu za ufundowanie choć jednej godziny rehabilitacji, która kosztuje 80 zł.

OFIAROWANE PRZEZ PAŃSTWA PIENIĄDZE ZOSTANĄ PRZEZNACZONE W CAŁOŚCI NA LECZENIE I REHABILITACJĘ EMILKI.

WIERZYMY, ŻE Z PAŃSTWA POMOCĄ UDA SIĘ NAM OSIĄGNĄĆ NAPRAWDĘ WIELE.

Jednocześnie składamy podziękowania wszystkim, którzy ofiarowali swoją dotychczasową pomoc.

Rodzice: Agnieszka i Jarosław Pawlak

Telefon kontakt: Agnieszka 663 242 668

Strona internetowa Emilki: www.emilkapawlak.pl

Jak możesz pomóc Emilce?

Wpisz w odpowiednie rubryki rocznego zeznania podatkowego nr KRS 0000037904, cel szczegółowy 14691 Pawlak Emilia.

SZCZEGÓŁY W PLIKU PDF

Poprzedni artykułCztery wypadki. Szesnastu nietrzeźwych
Następny artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 28 [KONKURS]