Strona główna Sport Piłka nożna Podsumowanie lig halowych

Podsumowanie lig halowych

0

To był kolejny weekend pełen emocji związanych z rozgrywkami lig halowych w naszym powiecie. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań.

 

Świdnicka Liga Halowej Piłki Nożnej Ener-G Cup

 

13. kolejka

Kabaret – Darbor I 3:3
Bramki: Kalinowski, Gawryszewski, Lato oraz Luber (2), Klimczak
Power Team – Darbor II 3:2
Bramki: Żygadło, Szewczyk, Spłocharski oraz Tadrzak (2)

Jako Team – Zgoda 13:1
Bramki: Michał Morawski (4), Fojna (2), Mojsa (2), Madziała (2), Turzański (2), Maciej Morawski oraz Palij

FC Żubry – ŚFUP Servis Świdnica 9:2
Bramki: Tragarz (2), Marszałek (2), Zielonka (2), Solarz, Filipczak, Felich oraz Kuriata, Banasik

Williams Hayward – After Party 5:3
Bramki: Łukasiewicz (2), Kamiński, Ciuba, Kotus oraz Śliwa (2), Pieniążek

La Liga Jaworzyna Śląska – Cukrownik Pszenno – przełożony

 

Piłkarz kolejki: Wojciech Łukasiewicz (Williams Hayward)

Bramkarz kolejki: Marcin Hruszowiec (FC Żubry)

 

 

14. kolejka

Darbor II – Darbor I 3:8
Bramki: Tadrzak (3) oraz Krzykalski (2), Rosiak (2), Luber (2), Jarosz, Klimczak

Cukrownik Pszenno – Kabaret 2:3
Bramki: Kutela, Urbańczyk oraz Lato (2), Pawłowski

After Party – FC Żubry 3:6
Bramki: Kucek, Kubik, Śliwa oraz Felich (2), Tragarz (2), Goździejewski, Łagiewka

Power Team – Williams Hayward 0:3
Bramki: Kotus, F. Ciuba, W. Ciuba

ŚFUP Servis Świdnica – Jako Team 1:2
Bramki: Dmitruk oraz Szuba (2)

Zgoda – La Liga Jaworzyna Śląska 0:10
Bramki: G. Borowy (8), Sz. Borowy, Piotrowski

Piłkarz kolejki: Jarosław Lato (Kabaret)

Bramkarz kolejki: Mateusz Burdzy (Williams Hayward)

Tabela

1. Jako Team 14 33 89:18
2 FC Żubry 14 33 59:29
3. Kabaret 14 32 76:22
4. Williams Hayward 14 29 55:28
5. La Liga Jaworzyna Śl. 13 25 76:30
6. Darbor I 13 25 54:34
7. Power Team 14 22 35:41
8. Cukrownik Pszenno 13 15 59:51
9. Darbor II 13 10 31:74
10. ŚFUP 14 7 23:72
11. After Party Team 14 4 28:115
12. Zgoda 14 1 22:93

 

 

Żarowska Liga Futsalu Electrolux Cup

 

7. kolejka I liga

Wektor Świdnica – Czarny Lotos 1:2

Darbor – Nocny Team 4:0

KKZ Zaskoczeni Żarów – Oldboys 2:2

Cannabis – Zryw Łażany 2:0

 

Najlepszy piłkarz: Krystian Dopieralski (Oldboys)

Najlepszy bramkarz: Dariusz Krawczyk (Oldboys)

 

Tabela:

1. Darbor 7 18 33:17
2. Czarny Lotos 7 18 32:12
3. KKZ Zaskoczeni Żarów 7 16 29:14
4. Cannabis 7 10 29:19
5. Wektor Świdnica 7 10 25:18
6. Oldboys 7 7 13:22
7. Zryw Łażany 7 1 7:31
8. Nocny Team 7 1 1:36

 

 

7. kolejka II liga

PKS Złoty Kłos – Daj Piątaka Team 2:8

U18 Żarów – Drink Team Świdnica 1:3

Kozioł team – Mam Talent 3:2

Wierzbianka Wierzbna – Carvalet Jaroszów 2:1

 

Najlepszy piłkarz: Mateusz Jaros (U18 Żarów)

Najlepszy bramkarz: Jakub Jagła (U18 Żarów)

 

Tabela:

1. Drink Team Świdnica 7 21 43:12
2. Wierzbianka Wierzbna 7 18 30:14
3. Kozioł Team 7 13 21:25
4. U 18 Żarów 7 11 20:13
5. Mam Talent 7 9 21:15
6. Carvalet Jaroszów 7 7 23:11
7. Daj Piątka Team 7 3 15:32
8. PKS Złoty Kłos 7 0 13:64

 

 

Gminna Liga Piłki Halowej Jako Cup

 

6. kolejka

Darbor Witoszów – LKS Nowalijka Słotwina 9:5

Herbapol Stanowice – Zgoda Grodziszcze 13:8

Orzeł Witoszów – LKS Czarni Szczepanów 0:9

Gammaflora Bystrzyca Górna – Grom Witków 10:4

 

Tabela:

1. Darbor Witoszów 6 15 47:24
2. Gammaflora Bystrzyca Górna 6 15 40:16
3. Czarni Szczepanów 6 12 41:27
4. Grom Witków 6 9 27:34
5. Herbapol Stanowice 6 9 29:47
6. Zgoda Grodziszcze 6 6 22:38
7. Nowalijka Słotwina 6 3 21:29
8. Orzeł Witoszów 6 3 15:41

 

 

Jaworzyńska Amatorska Liga Piłki Halowej

 

7. kolejka
Wyimaginowani Chłopcy – La Liga 11:8
Bramki: Luber (5), Sz. Borowy (3), Sobczyński (2), Kujawa oraz B. Fudali (2), Graca (2), Krawczyk (2), Kurzeja (2)
Karolina Junior – XXL Bolesławice 2:13
Bramki Kusio, Górecki oraz Gałka (6), Koblowski (4), Rajter (3)

Znajomi Fryzjera – Szczypiorki 5:7
Bramki: Kolasiński (2), Gradowicz, Myśliński, Kwiatkowski oraz Wudel (3), Krzak (2), Bielat, K. Fudali

Wiśniowa – Fair Play 6:9
Bramki: Masny (3), Spłocharski (2), Charytanowicz oraz Piotrowski (3), Sowa (3), Grajaszek, Kołodziej, Zadziorski

 

Strzelec kolejki: Jan Gałka (XXL) – 6 bramek

Zawodnik kolejki: Szymon Borowy (Wyimaginowani)

Bramkarz kolejki: Bartłomiej Sip (Szczypiorki)

Tabela:

1. La Liga 6 15 86:41
2. Fair Play 6 15 71:46
3. Wyimaginowani Chłopcy 7 12 57:40
4. Znajomi Fryzjera 6 10 54:46
5. Wiśniowa 6 10 55:32
6. Glob Max 6 9 59:59
7. XXL Bolesławice 6 6 47:51
8. Szczypiorki 7 3 35:82
9. Karolina Junior 6 3 23:90