Strona główna Sport Piłka nożna „Miedziany Mikołaj” w Świdnicy i Strzegomiu

„Miedziany Mikołaj” w Świdnicy i Strzegomiu

4

Ostatni weekend okazał się bardzo pracowity dla kibiców Zagłębia Lubin. Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” wspólnie z kibicami zrzeszonymi w FC Strzegom i FC Świdnica po raz kolejny w ramach akcji „Miedziany Mikołaj” rozwozili paczki dla dzieci.

 

Pierwsza była wizyta w Szkole Specjalnej nr 5 w Strzegomiu, gdzie kibice sprawili ogromną niespodziankę i frajdę 60 podopiecznym tej placówki. Następnego dnia odwiedzono 2 domy dziecka w Świdnicy, gdzie rozdano ponad 60 paczek, w których znajdowały m.in. szaliki Zagłębia Lubin oraz spora porcja słodyczy. Spotkania odbywały się w miłej i świątecznej atmosferze i nie zabrakło również wspólnego odśpiewania kibicowskich piosenek.

 

Najlepszym prezentem dla kibiców było jednak zobaczyć uśmiech, który tak rzadko gości na twarzach pokrzywdzonych przez los dzieci. Od dyrekcji placówek kibice dostali dyplomy z podziękowaniami oraz prezenty osobiście wykonane przez dzieci z domów dziecka. SSZL „Zagłębie Fanatyków” zapewnia, że to nie koniec akcji i postarają się jeszcze odwiedzić kolejne placówki.

Poprzedni artykułŁza zakręciła się w oku [FOTO]
Następny artykułWOŚP w powiecie – z rekordami i bez [VIDEO]