Strona główna Wydarzenia Świdnica Metamorfozy dla dwóch świdniczanek

Metamorfozy dla dwóch świdniczanek

5

Dwadzieścia cztery panie wzięły udział w castingu do akcji “Świdnickie metamorfozy”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Liga Kobiet Polskich i Urząd Miejski w Świdnicy. Jury do przemiany zakwalifikowało dwie świdniczanki. “Świdnickie metamorfozy” to propozycja dla kobiet, które chciałyby zmienić swój wygląd, poszukają swojego stylu oraz tych, które chcą zmienić swój wizerunek.

– W ramach akcji przeprowadzone zostaną zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dla zwycięzcy „Świdnickich metamorfoz” zaplanowano również  pomoc znanych na rynku specjalistów od makijażu, stylizacji, czy też fryzjerstwa. Wszystko to w ramach organizowanej przez nas kolejnej edycji Świdnickiego Dnia Kobiet, której finał zaplanowano na 8 marca w teatrze. W organizację przedsięwzięć włącza się również Miasto Świdnica – mówi Elżbieta Dudziak, prezes świdnickiego koła Ligii Kobiet Polskich.

– Casting polegał na rozmowie kwalifikacyjnej z uczestniczkami. Panie miały szansę opowiedzieć kilka słów o sobie, a także uzasadnić chęć wzięcia udziału w metamorfozie. Uczestniczki podczas rozmowy wyjaśniły, co najbardziej przeszkadza im w wyglądzie i co chciałyby w nim zmienić. Komisja pytała również o stosunek kobiet do medycyny estetycznej – wyjaśnia Agnieszka Handler, specjalista wizerunku.

Akcja „Świdnickie metamorfozy” zostanie zrealizowana dzięki wsparciu wrocławskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii „Ars Estetica”, specjalisty od wizerunku Agnieszki Handler, Akademii Fryzjerskiej Berendowicz&Kublin z Wrocławia oraz wizażystek reprezentujących znaną na świecie markę Bobbi Brown.

Finał akcji metamorfoz będzie zaprezentowany podczas marcowej Gali z okazji Świdnickiego Dnia Kobiet.