Strona główna Konkursy Do kina na szpilkach

Do kina na szpilkach

2

W jakim gronie najlepiej oglądać klasyczną komedię romantyczną? Większość pań odpowie bez wahania, że wspólnie z przyjaciółkami. A świdniczanki mają ich coraz więcej za sprawą organizowanego przez Cinema 3D, Galerię Świdnicką i Stowarzyszenie Kobiet „Kina na szpilkach”. Na trzecią odsłonę panie zaproszone są do Cinema 3D już w najbliższy czwartek, 24 stycznia na godzinę 17.00. Seans rozpocznie się o 18.00.

Tym razem film o zagmatwanych drogach miłości, kłopotach i wpadkach bohaterów w wersji francuskiego reżysera Pascala Chaumeila. „Wyszłam za maż, zaraz wracam” to rzecz o Isabelle, która postanawia oszukać ciążące nad kobietami z jej rodziny fatum. Otóż każde pierwsze małżeństwo kończy się rozwodem, a ona chce związać się z długoletnim partnerem i mieć z nim dziecko. By więc uniknąć fiaska, postanawia przechytrzyć klątwę i wyjść za mąż za przypadkowego mężczyznę i szybko się rozwieść. Plan prosty, ale oczywiście nic nie dzieje się tak, jak zaplanowała główna bohaterka. Klasyka, ale recenzenci chwalą, że sprawnie zrealizowana.

Seansowi towarzyszyć będą jak zawsze atrakcje – m.in. porady Natur Hose dotyczące wiosennego odchudzania, mini pokaz mody, ćwiczenia z Condizione, lampka szampana i oczywiście moc upominków od sponsorów. Bilet kosztuje 15 zł i można go kupić w przedsprzedaży lub w dniu seansu w kasie kina. Nie ma rezerwacji internetowej.

Poprzedni artykułPrzyjaciele szukają Piotra
Następny artykułMetamorfozy dla dwóch świdniczanek