Strona główna Temat dnia Krystyny, zjazd wkrótce!

Krystyny, zjazd wkrótce!

7

Jeszcze kilka dni zostało na zgłoszenie swojego udziału w dorocznych Imieninach Krystyny. Panie, które chcą wziąć udział w zjeździe razem z grupą świdnicką, mają czas do 20 stycznia. Wyjazd planowany jest na marzec 2013.

Od 16 lat wszystkie Krystyny spotykają się raz w roku na nietypowych zjazdach. Ich inicjatorką była katowicka dziennikarka, Krystyna Bochenek, tragicznie zmarła w katastrofie samolotu w 2010 roku. Krystyny z całej Polski kontynuują tradycję. W zjazdach uczestniczą także świdniczanki, a liderką stała się Krystyna Kowalonek, która zaprasza do udziału w kolejnych Imieninach Krystyn, które w tym roku spotkają się w Gdyni.

W tym roku, jak zawsze chcemy  jechać   autobusem, a więc wygodnie, bo będzie to najdalej położone  miasto spośród wszystkich w jakich byłyśmy na zjazdach. Już dziś zgłosiło chęć wyjazdu 17 pań – mówi Krystyna Kowalonek. – Zapraszam wszystkie chętne Krysie do skorzystania z możliwości udziału w Imieninach Krystyny  – nie będą żałować na pewno! Ilość miejsc nieograniczona (katowiczanki jeżdżą w liczbie ok.120 osób!), ale termin   zgłoszenia do 20 stycznia ze względu na konieczność rezerwacji miejsc w jednym hotelu.

Kontakt do liderki grupy świdnickiej: e-mail: [email protected], Tel.  605-621-778

 

Poprzedni artykułDobry występ akrobatów z powiatu świdnickiego
Następny artykułGmina z potencjałem