Zawodnicy Zagłębia Lubin pewnym zwycięstwem zakończyli swój udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Strzegomiu, który odbył się 15 grudnia w „mieście granitu”
W zmaganiach wzięły udział cztery zespoły: Kuźnia Jawor, dwie drużyny AKS-u Strzegom i Zagłębie Lubin. Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym, a mecze trwały 15 minut. Lubinianie nie pozostawili rywalom najmniejszych złudzeń. Pewnie wygrali swoje trzy spotkania strzelając 9 bramek, nie tracąc żadnej. Na drugim stopniu podium uplasowali się gracze pierwszej drużyny AKS-u, trzecie miejsce zajęli piłkarze Kuźni Jawor, a czwarta była druga drużyna AKS-u.
Wyniki Turnieju Oldboyów:
AKS I Strzegom- Zagłębie Lubin 0:2
AKS II Strzegom- Kuźnia Jawor 0:3
Zagłębie Lubin- Kuźnia Jawor 4:0
AKS I Strzegom- AKS II Strzegom 4:3
AKS II Strzegom- Zagłębie Lubin 0:3
AKS I Strzegom- Kuźnia Jawor 3:1

![Debliści w akcji [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/Zrzut-ekranu-2026-08-20-233406-238x178.jpg)


![Niebezpieczny manewr na ulicy Kazimierza Wielkiego. Kierowca wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/wyprzedzanie-100x75.jpg)

![Wierzba wbiła się w dach domu. Strażacy pracują po nocnej burzy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/po-burzy-Jagodnik-straz-pozarna-20-sierpnia-2026-2-100x75.jpg)
![Azotowa „mgła” na ul. Towarowej w Świdnicy [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/azot-100x75.jpg)


