Strona główna Temat dnia WOŚP: Wykonawcy są, czas na dary

WOŚP: Wykonawcy są, czas na dary

0

Podczas przyszłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w świdnickim Klubie Bolko wystąpi ponad 10 wykonawców. To wynik akcji poszukiwania zespołów zainteresowanych wsparciem wydarzenia. Trwa zbiórka przedmiotów i usług do licytacji.

 

W niedzielę 13 stycznia, muzycznego wsparcia dla WOŚP udzielą m.in. Anal Front, A-Wers, Ballistic, Chopped Brain, Cockroach, Collision, Crash, Guys of Destruction, Dive 3D, DJ Mariusz, Rock Symptom, Sticky Icky. Dokładne godziny i kolejność występów poznamy w przyszłym roku, ale już teraz wiadomo, że można spodziewać się stylistycznej różnorodności od punk rocka po hip-hop.

Artyści jako pierwsi zadeklarowali swoją pomoc, organizatorzy czekają teraz na wszelkie dary, które będzie można zlicytować podczas finału na rzecz „ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. Zgłoszenia przyjmowane są w Świdnicy w Informacji Turystycznej (Rynek / ul. Wewnętrzna 2). Świdnicki Ośrodek Kultury liczy na wsparcie zarówno firm jak i osób prywatnych. Przyjmowane są przedmioty i usługi. Jeśli chcesz pomóc, zadzwoń pod numer 74 852 02 90 lub przyjdź osobiście do Informacji Turystycznej.

Poprzedni artykułMikołajowe Igrzyska Śniegowe
Następny artykułNagroda za międzypokoleniowe porozumienie