Strona główna Magazyn Książka Polecamy: Zezia i Giler

Polecamy: Zezia i Giler

0

Agnieszka Chylińska debiutuje literacko! Książka, o której wszyscy już mówili od kiedy Autorka ogłosiła, że ją pisze! W serwisach plotkarskich huczało… Autobiografia? Książka dla dzieci? A może powieść? Teraz jest już jasne: „Zezia i Giler”, to książka dla dzieci, ale także dla rodziców.

„Agnieszka zaskakiwała, odkąd ją znam. Jako anonimowa ultrarockowa wokalistka na płycie demo zespołu jeszcze bez nazwy O.N.A. Potem gość koncertu MTV w Sopocie śpiewający fantastycznie klasykę disco. A teraz jako autorka książek dla dzieci. Dlatego zawsze jej byłem ciekaw. No to czytamy!” Piotr Metz

Jeżeli ktokolwiek zastanawiał się, czym jeszcze zaskoczy nas Agnieszka Chylińska, tego nie przewidział na pewno. Książka dla dzieci. Ale jaka! Miałam szczęście być jedną z jej pierwszych czytelniczek. Uśmiałam się do łez i poryczałam, już wcale nie ze śmiechu. To książka o nas, pokoleniu, które wyrosło na Jeżycjadzie, w tęsknocie za ciepłym domem. O nas i naszych dzieciakach, które wychowujemy kompletnie inaczej niż wychowano nas. Śmieszy, wzrusza, ogrzewa jak kocyk. Agnieszko, świetna robota!” Agnieszka Hetnał, redaktor naczelna Wydawnictwa Pascal

Poznajcie perypetie 8-letniej Zezi. Dowiedzcie się czemu jej młodszego brata nazywają Gilerem i kto to jest IDŹSTĄD. Zezia zdradzi wam sekret na najfajniejszy na świecie sposób obierania ziemniaków i podpowie jak sprawić, by w szufladzie rycerze walczyli ze smokami. Zacznijcie czytać, a pokochacie rodzinę Zezików!

Niedługo po premierze książki, ukaże się także audiobook czytany przez… samą Agnieszkę Chylińską. Doskonale znamy Jej wokal, teraz posłuchamy jak wypadnie w debiutanckiej roli lektorki.

Empik

Poprzedni artykułZespół z Białej Podlaskiej na drodze ŚKPR-u
Następny artykułZnaneNieznane.pl: Zamek na Skale