Strona główna Bez kategorii Kino Cinema 3D zaprasza

Kino Cinema 3D zaprasza [REPERTUAR]

2

Żądze i pieniądze, Zabić jak to łatwo powiedzieć, Bogowie ulicy a może Dinomama? Sprawdź, jakie filmy można obejrzeć do 23 grudnia w świdnickim kinie Cinema 3D.

PREMIERY TYGODNIA:

BOGOWIE ULICY

USA,od 15 lat, kryminał/thriller/109 min

Połączyła ich misja, by zgodnie ze słowami przysięgi „służyć i chronić” legendarnemu miastu gniewu – Los Angeles. Brian Taylor i Mike Zavala to zabójczo skuteczni „Bogowie ulicy”. Praca pełna ryzyka, nieprzewidywalne wyzwania i humor sytuacyjny, towarzyszący kolejnym zadaniom – to łączy policjantów, których na pierwszy rzut oka wszystko (pochodzenie, kolor skóry, podejście do kobiet) zdaje się dzielić. Łączy ich też odwaga w stawianiu czoła najgroźniejszemu przeciwnikowi – bezwzględnemu kartelowi, który nie szczędzi ofiar w walce o absolutną władzę nad Zachodnim Wybrzeżem.

11:15 13:15 15:15 19:45 22:00

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

FRANKENWENNIE 3D dubbing

USA,od 10 lat, animowany/horror/ komedia/87 min

Tim Burton przedstawia opowieść o chłopcu i jego psie Sparkym. Kiedy ukochany czworonóg ginie, młody Victor wykorzystuje moce nauki, by przywrócić mu życie – z zaledwie kilkoma drobnymi zmianami. Chłopak próbuje ukryć swoje „dzieło”, jednak okazuje się to bardzo trudne. Całe miasteczko przekonuje się, że zyskanie „nowego życia” może być przerażające.

9:15 11:15 13:15 17:30 19:30

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ZABIĆ JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ

USA, od 16 lat, kryminał/thriller/97 min

Opowieść o Jackie’em Coganie, ochroniarzu badającym okoliczności napadu, który miał miejsce podczas zorganizowanej przez mafię pokerowej rozgrywki o wysoką stawkę.

17:30 19:45 22:00

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ŻĄDZE I  PIENIĄDZE

USA, od 15 lat, dramat/komedia/103 min

Beth rzuca karierę striptizerki na Florydzie i rusza na podbój Las Vegas, podejmując pracę w kasynie. Jej niezwykły talent do liczb i nietuzinkowa uroda zwracają uwagę Dinka – speca od zakładów bukmacherskich. Proponuje Beth posadę u siebie. Wkrótce dziewczyna za sprawą Dinka, jego zazdrosnej żony Tulip i Jeremy’ego znajdzie się w środku intrygi, która może zaprowadzić ją na szczyty bogactwa, albo za kratki.

11:15 17:30 21:30

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

DINOMAMA

 USA, Korea Południowa, b.o., animowany/familijny/ przygodowy/85 min

Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i… cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane „rodzeństwo”…

wersja 3D 9:15 15:30

wersja 2D 13:30

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

RENIFER NIKO RATUJE BRATA

Finlandia/Niemcy/ Dania/ Irlandia, b.o., animowany/familijny/komedia/ 76 min

Tym razem przed wesołym reniferem i jego oddanymi przyjaciółmi: rezolutną łasicą Wilmą oraz Juliuszem – najmądrzejszym wiewiórem świata, nie lada zadanie – muszą spędzić święta u boku nowego towarzysza mamy i przyrodniego braciszka, który bezustannie psoci i ściąga im na kark wigilijnych rozbójników skuteczniej niż słynny Kevin.


wersja 3D 11:15 15:30

wersja 2D 9:15

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ANNA KARENINA

Francja/Wlk. Brytania, od 15 lat., dramat/romans/ 130 min

Rosja roku 1880. Młoda i piękna Anna jest żoną Aleksieja Karenina, wysoko postawionego urzędnika. Wiedzie ustabilizowane życie, dzieląc czas między wychowywanie syna, a życie towarzyskie w gronie petersburskich elit. Jednak kiedy poznaje przystojnego hrabiego Wrońskiego, jej dotychczasowe życie zmienia się radykalnie.

18:00

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

KOCHANKOWIE Z KSIĘŻYCA

USA, od 15 lat, komedia romantyczna/94 min

Akcja filmu rozgrywa się w latach 60. ubiegłego wieku. Dwójka młodych, zakochanych w sobie ludzi postanawia uciec z miasta. Osiedlają się w jednym z małych odległych miasteczek, myśląc że udało im się uciec na dobre, rozpoczyna się jednak pościg a życie w miasteczku staje na głowie.

9:15 13:30

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

SAGA ZMIERZCH: PRZED ŚWITEM – CZĘŚĆ 2

USA, od 13 lat., fantasy/dramat/romans/ 115 min

Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy już w pełni do świata swego ukochanego. Jest istotą nieśmiertelną, obdarzoną niezwykłą mocą. On ma przy sobie dwie ukochane kobiety – żonę i córeczkę Renesmee. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. A jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Gniew Volturi jeszcze nigdy nie był tak wielki.

15:30

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

ATLAS CHMUR

USA/Niemcy, od 13 lat, fantasy/komedia/przygodowy/164 min

Adaptacja powieści Davida Mitchella, ma sześciu głównych bohaterów. Bohaterami są: XIX-wieczny notariusz biorący udział w ekspedycji na Pacyfiku, biseksualny muzyk żyjący w latach 30. XX wieku, dziennikarka mieszkająca w latach 70. w Kalifornii, starzejący się wydawca w czasach współczesnych w Londynie, klon w futurystycznej dystopii i ocalały z apokalipsy człowiek.

20:45

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA

+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

 

Poprzedni artykułStawki za śmieci ustalone
Następny artykułŚwidnicki Imprezownik