Strona główna 112 Tragedia na drodze

Tragedia na drodze [NOWE ZDJĘCIA]

52

Z OSTATNIEJ CHWILI: We wrocławskim szpitalu zmarł 22-letni mieszkaniec Poznania, pasażer fiata sieny. 4 osoby z poważnymi obrażeniami, m.in. złamanymi kręgosłupami i nogami, przebywają nadal w szpitalu. Kierowca fiata pandy, 41-latek ze Strzegomia, w wypadku odniósł najmniejsze obrażenia i został zwolniony do domu. Jak ustaliła policja, wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Tragedia na drodze

Jedna osoba nie żyje, a sześć trafiło do szpitali. Taki jest bilans wypadku drogowego, do jakiego doszło w niedzielę, 11 listopada o godzinie 16:40,  na krajowej „piątce” przed miejscowością Jaroszów, gmina Strzegom.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący fiatem siena, który zmierzał w kierunku Wrocławia, zaczął wyprzedzać fiata pandę. Podczas tego manewru zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka fordem mondeo.

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 24 – letni mieszkaniec Stalowej Woli, a  sześć osób trafiło do szpitali w Wałbrzychu i Świdnicy. Osobę najciężej ranną Lotnicze Pogotowie Ratunkowe odtransportowało do szpitala we Wrocławiu. Kierowca forda mondeo był trzeźwy – mówi Katarzyna Czepil, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Ruch w miejscu zdarzenia był zablokowany przez kilka godzin. Na miejscu pracował policyjny technik, biegły z zakresu ruchu drogowego i prokurator.

Za zdjęcia i Cynk dziękujemy Tomaszowi.

foto KPP Świdnica

Poprzedni artykułŚwidnica cieszy się z Niepodległości [FOTO]
Następny artykułHonorowi i zasłużeni