Strona główna Sport Piłka nożna Przed nami kolejne mecze piłkarskie

Przed nami kolejne mecze piłkarskie

0

Już w nadchodzący weekend kolejną serię spotkań rozegrają zespoły grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B.

 

III Liga

Polonia Świdnica- Prochowiczanka Prochowice 3 listopada godz. 14:00

Piast Karnin- Promień Żary 4 listopada godz. 12:30

Ilanka Rzepin- Orzeł Międzyrzecz 3 listopada godz. 13:00

Lechia Zielona Góra- Ślęza Wrocław 3 listopada godz. 13:00

Bielawianka Bielawa- Sprotavia Szprotawa 3 listopada godz. 14:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Pogoń Świebodzin 3 listopada godz. 14:00

Lechia Dzierżoniów-Foto- Higiena Gać 3 listopada godz. 14:00

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Polonia Trzebnica 3 listopada godz. 13:00

 

IV Liga

AKS Strzegom- GKS Kobierzyce 3 listopada godz. 14:00

Pogoń Oleśnica- Granica Bogatynia 3 listopada godz. 14:00

Piast Nowa Ruda- Karkonosze Jelenia Góra 3 listopada godz. 14:00

Orla Wąsosz- Piast Żmigród 4 listopada godz. 13:00

Olimpia Kowary- Miedź II Legnica 3 listopada godz. 14:00

Nysa Kłodzko- Sokół Wielka Lipa 3 listopada godz. 13:30

Łużyce Lubań- Nysa Zgorzelec 3 listopada godz. 14:00

Piast Zawidów- Orkan Szczedrzykowice 4 listopada godz. 14:00

 

Klasa okręgowa

Stal Świdnica- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4 listopada godz. 14:00

Unia- Złoty Stok- Trojan Lądek Zdrój 4 listopada godz. 14:00

MKS Szczawno- Zdrój- Bielawianka II Bielawa 4 listopada godz. 14:00

Victoria Świebodzice- Kryształ Stronie Śląskie 3 listopada godz. 14:00

Grom Witków- Piławianka Piława Górna 4 listopada godz. 14:00

Zjednoczeni Żarów- Karolina Jaworzyna Śląska 4 listopada godz. 14:00

Pogoń Pieszyce- LKS Bystrzyca Górna 3 listopada godz. 14:00

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Wenus Nowice- Biały Orzeł Mieroszów 4 listopada godz. 11:00

Zieloni Mrowiny- Skalnik Czarny Bór 4 listopada godz. 14:00

Włókniarz Głuszyca- Gwarek Wałbrzych 4 listopada godz. 14:00

Granit Roztoka- Sudety Dziećmorowice 4 listopada godz. 14:00

Rawa Boleścin- Victoria II Świebodzice 4 listopada godz. 11:00

Zagłębie Wałbrzych- Zdrój Jedlina Zdrój 4 listopada godz. 11:00

Górnik Boguszów Gorce- Nysa Kłaczyna 4 listopada godz. 14:00

Czarni Wałbrzych- Cukrownik Pszenno 4 listopada godz. 11:00

 

Grupa II Wałbrzych

Skałki Stolec- Ślęża Ciepłowody 4 listopada godz. 14:00

Sparta Ziębice- Zieloni Łagiewniki 4 listopada godz. 14:00

Polonia Ząbkowice Śląskie- Błękitni Owiesno 4 listopada godz. 11:00

Czarni Sieniawka- Niemczanka Niemcza 4 listopada godz. 14:00

Delta Słupice- Boxmet Piskorzów 4 listopada godz. 14:00

Orzeł Mąkolno- Błękitni Niedźwiedź 4 listopada godz. 14:00

Wieża Rudnica- Zgoda Grodziszcze 4 listopada godz. 14:00

Lechia II Dzierżoniów- Koliber Uciechów 4listopada godz. 11:00

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Spółdzielca Marcinowice- LKS Piotrowice Świdnickie 4 listopada godz. 12:00

Herbapol Stanowice- Zryw Łażany 4 listopada godz. 11:00

Orzeł Witoszów- Błyskawica Kalno 4 listopada godz. 14:00

Wierzbianka Wierzbna- Grom Panków 4 listopada godz. 12:00

LKS Wiśniowa- Wodospad Zastruże 4 listopada godz. 11:00

Granit Rogoźnica- Płomień Dobromierz 4 listopada godz. 11:00

WKS Goczałków- Tęcza Bolesławice 4 listopada godz. 14:00

Błękitni Słotwina- Unia Jaroszów 4 listopada godz.11:00

 

Grupa II Świdnica

Ślężanka Tąpadła- Gryf Burkatów 4 listopada godz. 14:00

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Piast Jaźwina 4 listopada godz. 11:00

Orzeł Piława Dolna- Dąb Mościsko 4 listopada godz. 12:00

Sparta Oleszna- Płomień Makowice 4 listopada godz. 13:00

Sparta Ostroszowice- LKS Dobrocin 4 listopada godz. 11:00

LKS II Bystrzyca Górna- Zryw Gola Świdnicka 4 listopada godz. 11:00

Kłos Lutomia- LKS Gilów 4 listopada godz. 11:00

Klubokawiarnia Roztocznik- Victoria Tuszyn 4 listopada godz. 14:00