Strona główna 112 Zamiast łańcuszka znaleźli marihuanę

Zamiast łańcuszka znaleźli marihuanę

15

Wyglądem przypominał mężczyznę, który ukradł złoty łańcuszek 34 – letniej mieszkance Świdnicy. Podczas przeszukania policjanci u podejrzanego biżuterii nie znaleźli, ale odkryli torebkę  z niecodzienną zawartością.

Zdjęcie KPP Świdnica

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, prowadząc poszukiwania sprawcy kradzieży złotego łańcuszka, zatrzymali 24-letniego mieszkańca Świdnicy.  Nie odnaleźli łańcuszka, ale  dokładne sprawdzenie zakończyło się ujawnieniem woreczka, w którym miały znajdować się migdały.

Jak się okazało, woreczek wypełniony był zielonym suszem, który po przeprowadzeniu badań okazał się marihuaną. W sumie przy zatrzymanym i po dokonaniu przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, policjanci odnaleźli około 100 porcji narkotyku. 24 – latek został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.
Mężczyzna ostał już przesłuchany, dobrowolnie poddał się karze. Sąd ustalił jej wymiar na 4 miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz grzywnę w wysokości 1000 złotych.

Poprzedni artykułTragiczny wypadek w Szczepanowie
Następny artykułAkacje i dęby dla społeczników