Strona główna Sport Piłka nożna Weekendowa rywalizacja piłkarska

Weekendowa rywalizacja piłkarska

0

Jak co tydzień swoje spotkania rozegrały zespoły piłkarskie grające od trzeciej ligi po B-klasę. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych meczów.

 

III Liga

Ślęza Wrocław- Promień Żary 2:2

Orzeł Międzyrzecz- Sprotavia Szprotawa 1:1

Piast Karnin- Prochowiczanka Prochowice 2:1

Ilanka Rzepin- Pogoń Świebodzin 1:2

Lechia Zielona Góra- Foto- higiena Gać 5:0

Bielawianka Bielawa- Polonia Trzebnica 3:0

Polonia Świdnica- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:1

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Lechia Dzierżoniów 1:3

 

IV Liga

AKS Strzegom-Karkonosze Jelenia Góra 2:0

Granica Bogatynia- Piast Żmigród 4:2

GKS Kobierzyce- Miedź II Legnica 2:1

Pogoń Oleśnica- Sokół Wielka Lipa 3:4

Piast Nowa Ruda- Nysa Zgorzelec 4:0

Orla Wąsosz- Orkan Szczedrzykowice 1:2

Olimpia Kowary- Piast Zawidów 3:1

Nysa Kłodzko- Łużyce Lubań 0:2

 

Klasa Okręgowa

Stal Świdnica- Piławianka Piława Górna 1:3

Bielawianka II Bielawa- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:0

Trojan Lądek Zdrój- Kryształ Stronie Śląskie 3:2

MKS Szczawno Zdrój- Karolina Jaworzyna Śląska 3:1

Victoria Świebodzice- LKS Bystrzyca Górna 0:0

Grom Witków- Pogoń Pieszyce 0:2

Iskra Jaszkowa Dolna- Zjednoczeni Żarów 1:3

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Gwarek Wałbrzych- Biały Orzeł Mieroszów 4:1

Skalnik Czarny Bór- Sudety Dziećmorowice 2:0

Wenus Nowice- Victoria II Świebodzice 1:3

Zieloni Mrowiny- Zdrój Jedlina Zdrój 1:3

Włókniarz Głuszyca- Nysa Kłaczyna 5:3

Granit Roztoka- Cukrownik Pszenno 0:1

Rawa Boleścin- Czarni Wałbrzych 2:4

Zagłębie Wałbrzych- Górni Boguszów Gorce 0:2

 

Grupa II Wałbrzych

Błękitni Owiesno- Ślęża Ciepłowody 0:0

Zieloni Łagiewniki- Niemczanka Niemcza 1:1

Skałki Stolec- Boxmet Piskorzów 5:0

Sparta Ziębice- Błękitni Niedźwiedź 4:0

Polonia Ząbkowice Śląskie- Zgoda Grodziszcze 3:3

Czarni Sieniawka- Koliber Uciechów 1:1

Delta Słupice- Lechia II Dzierżoniów 2:4

Orzeł Mąkolno- Wieża Rudnica 3:0

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Spółdzielca Marcinowice- Błyskawica Kalno 3:2

Zryw Łażany- Grom Panków 3:0

LKS Piotrowice Świdnickie- Wodospad Zastruże 0:1

Herbapol Stanowice- Płomień Dobromierz 2:1

Orzeł Witoszów- Tęcza Bolesławice 0:2

Wierzbianka Wierzbna- Unia Jaroszów 3:1

LKS Wiśniowa- Błękitni Słotwina 2:3

Granit Rogoźnica- WKS Goczałków 1:5

 

Grupa II  Świdnica

Ślężanka Tąpadła- Dąb Mościsko 1:4

Piast Jaźwina- Płomień Makowice 2:7

Gryf Burkatów- LKS Dobrocin 6:2

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Zryw Gola Świdnicka 0:3

Orzeł Piława Dolna- LKS Gilów 3:1

Sparta Oleszna- Victoria Tuszyn 1:4

Sparta Ostroszowice- Klubokawiarnia Roztocznik 2:5

LKS II Bystrzyca Górna- Klos Lutomia  8:0