Strona główna Sport Piłka nożna Weekend na zielonej murawie

Weekend na zielonej murawie

1

Dobiegła końca kolejna seria spotkań na boiskach piłkarskich. Swoje mecze rozegrały zespoły grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań:

III Liga

Lechia Dzierżoniów –Polonia Świdnica 2:1

Promień Żary- Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:1

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Bielawianka Bielawa 0:0

Polonia Trzebnica- Lechia Zielona Góra 1:7

Foto Higiena Gać- Ilanka Rzepin 2:2

Pogoń Świebodzin- Piast Karnin 2:0

Prochowiczanka Prochowice- Orzeł Międzyrzecz 7:0

Sprotavia Szprotawa- Ślęza Wrocław 0:3

 

IV Liga

Nysa Kłodzko- AKS Strzegom 1:6

Łużyce Lubań- Olimpia Kowary 2:5

Piast Zawidów- Orla Wąsosz 1:1

Nysa Zgorzelec- Pogoń Oleśnica 2:3

Sokół Wielka Lipa- GKS Kobierzyce 2:1

Miedź II Legnica- Granica Bogatynia 2:2

Piast Żmigród- Karkonosze Jelenia Góra 1:3

Orkan Szczedrzykowice- Piast Nowa Ruda 1:1

 

Klasa Okręgowa

Zjednoczeni Żarów- Grom Witków 2:2

Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Iskra Jaszkowa Dolna 1:1

Pogoń Pieszyce- Victoria Świebodzice 2:3

LKS Bystrzyca Górna- MKS Szczawno Zdrój 1:2

Karolina Jaworzyna Śląska- Unia Złoty Stok 6:1

Piławianka Piława Górna- Trojan Lądek Zdrój 3:1

Kryształ Stronie Śląskie- Bielawianka II Bielawa 1:2

 

Klasa A

Cukrownik Pszenno- Włókniarz Głuszyca 3:0

Górnik Boguszów Gorce- Rawa Boleścin 2:3

Czarni Wałbrzych- Granit Roztoka 5:3

Biały Orzeł Mieroszów- Zagłębie Wałbrzych 0:0

Nysa Kłaczyna- Zieloni Mrowiny 1:3

Zdrój Jedlina Zdrój- Wenus Nowice 5:3

Victoria II Świebodzice- Skalnik Czarny Bór 3:1

Sudety Dziećmorowice- Gwarek Wałbrzych 2:2

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

Granit Rogoźnica- Spółdzielca Marcinowice 2:2

WKS Goczałków- LKS Wiśniowa 0:3

Błękitni Słotwina- Wierzbianka Wierzbna 1:1

Unia Jaroszów- Orzeł Witoszów 1:0

Tęcza Bolesławice- Herbapol Stanowice 4:3

Płomień Dobromierz- LKS Piotrowice Świdnickie 3:1

Wodospad Zastruże- Zryw Łażany 4:3

Grom Panków- Błyskawica Kalno 2:2

 

Grupa II Świdnica

LKS II Bystrzyca Górna- Ślężanka Tąpadła 3:2

Kłos Lutomia- Sparta Ostroszowice 0:2

Klubokawiarnia Roztocznik- Sparta Oleszna 6:3

Victoria Tuszyn- Orzeł Piława Dolna 1:2

LKS Gilów- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 6:0

Zryw Gola Świdnicka- Gryf Burkatów 4:0

LKS Dobrocin- Piast Jaźwina 2:1

Płomień Makowice- Dąb Mościsko 4:1