Strona główna Bez kategorii Startuje Żarowska Liga Futsalu

Startuje Żarowska Liga Futsalu

0

Rusza Żarowska Liga Futsalu Electrolux Cup – sezon 2012/2013. Organizatorem rozgrywek jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Zgłoszenia drużyn biorących udział w poprzednim sezonie należy dokonać do 5 listopada, nowo powstałe drużyny do 9 listopada na adres: ul. Piastowska 10A, 58-130 Żarów, fax. (074) 858-07-53, e-mail: [email protected] Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W tym terminie do organizatora należy dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na oficjalnej stronie rozgrywek www.electroluxcup.zarow.pl. Do 12 listopada należy dokonać opłaty wpisowej. Pierwsza kolejka wystartuje17 listopada!

 

To już piąta edycja cieszącej się dużą popularnością Liga Futsalu w naszym regionie. Rozgrywki potrwają do końca lutego przyszłego roku. W cotygodniowych kolejkach na parkiecie hali sportowej GCKiS występuje blisko 200 zawodników, którzy rywalizują w dwóch ligach. Zapraszam do udziału w rozgrywkach oraz do dopingowania drużyn – wyjaśnia dyrektor GCKiS w Żarowie Artur Adamek.

 

Sponsorem głównym rozgrywek jest firma Electrolux z siedzibą zakładu w Żarowie.

 

/GCKiS Żarów/

 

Poprzedni artykułDziecięcy Uniwersytet wystartował z… kosmonautą
Następny artykułŚKPR lepszy od Śląska!