Strona główna Sport Piłka ręczna ŚKPR lepszy od Śląska!

ŚKPR lepszy od Śląska!

0

Po ostatniej pewnej wygranej z akademikami z Radomia ŚKPR nie zwalnia tempa. W wyjazdowym spotkaniu zawodnicy świdnickiej drużyny okazali się lepsi od najbardziej utytułowanej drużyny w Polsce wygrywając 26:24.

Podopieczni Krzysztofa Mistaka całe przez całe spotkanie grali pokazując pełnię swoich możliwości. Jak zwykle wykazywali się dobrą obroną, a atak również był na wysokim poziomie. Przez prawie cały mecz Śląsk był o 1-2 bramki z przodu, a świdniczanie skutecznie gonili przeciwników. W końcówce spotkania w szeregi wrocławian wkradła się nerwowość. Zawodnicy „Szarych Wilków” świetnie to wykorzystali i rzucając pięć bramek z rzędu wyszli na prowadzenie 26:22. Śląsk próbował gonić wynik jednak na doprowadzenie do remisu nie starczyło już czasu. Dzięki temu świdniczanie wywieźli niezwykle cenne dwa punkty z Wrocławia wygrywając 26:24.

Śląsk Wrocław- ŚKPR Świdnica 24:26

ŚKPR: Wasilewicz, Madaliński, Rogaczewski (7), Rutkowski (4), Mrugas (4), Kijek (4), Szuszkiewicz (3), Piędziak (2), Żubrowski (1), Marciniak (1), Orzłowski , Pułka, Olejniczak, Kaczmarczyk

/M.Rodziewicz/

 

Poprzedni artykułStartuje Żarowska Liga Futsalu
Następny artykułCoraz więcej problemów z psami