Strona główna Kultura Modowe wydarzenie roku

Modowe wydarzenie roku

4

Już 10 listopada we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowe i największe na Dolnym Śląsku wydarzenie modowe – Wrocław Fashion Meeting. Impreza z udziałem niesamowitych artystów i projektantów ubioru z całej Polski jest wydarzeniem wielkoformatowym, trafionym w punkt Wrocławia jako miasta spotkań oraz otwartości ludzi na nowe trendy mody.

Wrocław Fashion Meeting to pierwsza, przygotowywana z takim rozmachem impreza fashion na Dolnym Śląsku, która będzie miała miejsce na powierzchni ponad 2.000 mw centrum wystawienniczym IASE przy ul. Wystawowej 1 – nieopodal Hali Stulecia.

Wszyscy uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą ponad pięćdziesięciu wystawców i dokonać unikalnych zakupów nadzwyczajnych strojów oraz akcesoriów bezpośrednio od artystów i projektantów. Nie zabraknie również otwartych dla wszystkich odwiedzających pokazów mody. Już o godz. 12.00 rozpocznie się „Parada Projektantów”, w której zaprezentuje się kilkunastu twórców mody.

– Formuła meetingu to dwunastogodzinne, dynamiczne wydarzenie, skierowane do wielbicieli mody i dobrego wyglądu oraz poszukiwaczy własnego stylu. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy nie tylko projektantów mody, biżuterii, butów, akcesoriów, ale również stylistów i wizażystów – wskazują organizatorzy

Wieczorem odbędzie się Wielka Gala Finałowa, podczas której uczestnicy zobaczą sześć zjawiskowych pokazów – pełną listę gwiazd organizatorzy na razie utrzymują w tajemnicy.

Uczestnicy wieczornej gali będą mieli możliwość obejrzenia między innymi nadzwyczajnej kolekcji Kamili Gawrońskiej-Kasperskiej – doskonale znanej projektantki, laureatki między innymi dwóch głównych nagród w konkursie Złota Nitka w kategorii Premiere Vision. Finalistka Baltic Fashion Award 2011 i Oskary Fashion 2011 podczas Wrocław Fashion Meeting zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję Mimesis na sezon wiosna/lato 2013 uzupełnioną o specjalnie zaprojektowane przez Katarzynę Biskup torebki.

Po raz pierwszy we Wrocławiu będzie można zobaczyć pokaz niezwykłej kolekcji offowego wizjonera mody – Gregora Gonsiora – powszechnie uznanego artystę multikulturowego, wyróżnionego wieloma prestiżowymi nagrodami.

Modowy wrocławski meeting to także liczne atrakcje oraz konkursy, w których będzie można zdobyć wartościowe nagrody od sponsorów i projektantów.

Od początków istnienia motoryzacji, piękno samochodów jest ściśle powiązane z modą. Efekty pracy najznamienitszych designerów obecne są na pokazach kolekcji najlepszych projektantów.  Takiej atrakcji nie mogło zabraknąć również we Wrocławiu. Dzięki Renault Nawrot – Sponsorowi Wrocław Fashion Meeting – podczas wydarzenia pojawi się absolutna nowość na rynku motoryzacyjnym – piękne, stylowe Renault Clio IV.

Ponadto wspólnie z Renault Nawrot przeprowadzony zostanie wyjątkowy konkurs, którego rozpoczęcie zostanie wkrótce ogłoszone. Główną nagrodą ufundowaną przez Renault Nawrot będzie samochód na weekend z pełnym zbiornikiem paliwa.

Wrocław Fashion Meeting będzie niepowtarzalną okazją do zakupów bezpośrednio od projektantów, ale również zapoznania się z trendami nie tylko aktualnymi dla sezonu jesień/zima, ale także tymi, które nadejdą i zaskoczą nas w przyszłości.

O muzyczne rytmy wprowadzające w modowy nastrój zadba DJ z Radia Chilli ZET, które będzie obecne na miejscu ze swoją relaksacyjną strefą chillout’u.

Patronami medialnymi wydarzenia są: TVP Wrocław, Radio Chilli ZET, Instytucja Kultury Odra-Film (Dolnośląskie Centrum Filmowe), WP.PL, kobieta.wp.pl, alemodelki.pl, conceptshop.pl, styl.fm, styl.pl, koktajl24.pl, lamode.info, ofeminin.pl, kulturaonline.pl, mmwroclaw.pl, tuwroclaw.com, dlastudenta.pl, students.pl

O profesjonalny wizaż modelek zadba Partner Wrocław Fashion Meeting – znana marka kosmetyków selektywnych M·A·C Cosmetics.

Organizatorzy już teraz informują, że uczestnicy wydarzenia będą mogli zdobyć nagrody ufundowane między innymi przez Perfumerie Douglas – jednego z Partnerów Wrocław Fashion Meeting.

Już teraz organizatorzy zapraszają na stronę internetową www.wroclawfashionmeeting.pl oraz polubienia profilu na Facebook’u (www.facebook.com/wroclawfashionmeeting), a wystawców do zaprezentowania swojej oferty.

Poprzedni artykułGranitowa torebka: Jesteś za czy przeciw? [FOTO/VIDEO]
Następny artykułPiłkarski weekend w pigułce