Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend w pigułce

Piłkarski weekend w pigułce

0

Swoje kolejne spotkania rozegrały zespoły grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych meczów:

 

III Liga

Promień Żary- Lechia Dzierżoniów 1:0

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:1

Polonia Trzebnica- Polonia Świdnica 3:2

Foto- Higiena Gać- Bielawianka Bielawa 2:2

Pogoń Świebodzin- Lechia Zielona Góra 1:6

Prochowiczanka Prochowice- Ilanka Rzepin 3:1

Sprotavia Szprotawa- Piast Karnin 3:1

Ślęza Wrocław- Orzeł Międzyrzecz 7:0

 

IV Liga

Łużyce Lubań- AKS Strzegom 2:6

Piast Zawidów- Nysa Kłodzko 4:1

Orkan Szczedrzykowice- Olimpia Kowary 4:0

Nysa Zgorzelec- Orla Wąsosz 1:2

Sokół Wielka Lipa- Piast Nowa Ruda 1:0

Miedź II Legnica- Pogoń Oleśnica 2:0

Piast Żmigród- GKS Kobierzyce 3:1

Karkonosze Jelenia Góra- Granica Bogatynia 1:1

 

Klasa Okręgowa

Zjednoczeni Ścinawka Średnia-Zjednoczeni Żarów 1:3

Pogoń Pieszyce- Iskra Jaszkowa Dolna 1:4

LKS Bystrzyca Górna- Grom Witków 1:2

Karolina Jaworzyna Śląska- Victoria Świebodzice 3:2

Piławianka Piława Górna- Unia Złoty Stok 1:1

Kryształ Stronie Śląskie- Stal Świdnica 2:2

Bielawianka II Bielawa- Trojan Lądek Zdrój 3:2

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Biały Orzeł Mieroszów- Górnik Boguszów- Gorce 3:1

Czarni Wałbrzych- Zagłębie Wałbrzych 2:1

Cukrownik Pszenno- Rawa Boleścin 5:1

Nysa Kłaczyna- Granit Roztoka 1:7

Zdrój Jedlina Zdrój- Włókniarz Głuszyca 0:1

Victoria II Świebodzice- Zieloni Mrowiny 0:1

Sudety Dziećmorowice- Wenus Nowice 2:2

Gwarek Wałbrzych- Skalnik Czarny Bór 0:0

 

Grupa II Wałbrzych

Ślęża Ciepłowody- Wieża Rudnica 5:2

Lechia II Dzierżoniów- Orzeł Mąkolno 9:1

Koliber Uciechów- Delta Słupice 2:0

Zgoda Grodziszcze- Czarni Sieniawka 1:2

Błękitni Niedźwiedź- Polonia Ząbkowice Śląskie 2:7

Boxmet Piskorzów- Sparta Ziębice 0:5

Niemczanka Niemcza- Skałki Stolec 0:2

Błękitni Owiesno- Zieloni Łagiewniki 3:2

 

Klasa B

Grupa I Świdnica

WKS Goczałków- Spółdzielca Marcinowice 6:3

Błękitni Słotwina- Granit Rogoźnica 7:2

Unia Jaroszów- LKS Wiśniowa 2:0

Tęcza Bolesławice- Wierzbianka Wierzbna 1:1

Płomień Dobromierz-Orzeł Witoszów 2:1

Grom Panków- LKS Piotrowice Świdnickie 2:0

Błyskawica Kalno- Zryw Łażany 1:2

 

Grupa II Świdnica

Kłos Lutomia- Ślężanka Tąpadła 0:5

Klubokawiarnia Roztocznik- LKS II Bystrzyca Górna 4:1

Victoria Tuszyn- Sparta Ostroszowice 5:0

LKS Gilów- Sparta Oleszna 1:3

Zryw Gola Świdnicka- Orzeł Piława 2:0

LKS Dobrocin- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1:1

Płomień Makowice- Gryf Burkatów 3:2