Strona główna Magazyn Magazyn Swidnica24.pl na chłodne dni

Magazyn Swidnica24.pl na chłodne dni

1

Trudno uwierzyć, ze jeszcze przed tygodniem można było wyjść z domu bez ciepłej kurtki. Jesień pokazuje swoje chłodne oblicze, ale to nie powód, by rezygnować z ciekawego spędzania wolnego czasu. W Magazynie Swidnica24.pl jak zawsze czeka kilka atrakcyjnych propozycji.

Domatorom polecamy albo wygodny fotel i książkę, albo kuchenne szaleństwa. A może i to, i to? Miłośnicy literatury z niecierpliwością oczekiwali na najnowszą powieść uznanej za jedna z najlepszych, polskich  autorek młodego pokolenia. Dorota Masłowska po przerwie powraca z „Kochanie zabiłam nasze koty”. Czy nie zawiedzie czytelników? Warto sprawdzić, a więcej podpowiedzi w dziale Książka.

Czarodziejka Penelopa wytrwale tropi przepisy, związane z sezonowymi warzywami. Teraz w jej kuchni króluje dynia, która raz jest elementem ozdobnym, a za chwilę ląduje na talerzu. Jak przygotować pełną radosnych kolorów sałatkę z karmelizowaną dynią, o tym w dziale Kuchnia.

Tych, którzy nawet w niepogodę lubią wędrować i odkrywać atrakcje Dolnego Śląska, razem z portalem zapraszamy do Karpacza. Tym razem, by jednak oszczędzić sobie marznięcia, mogą Państwo zajrzeć pod dach – do Muzeum Zabawek. Czy mogą konkurować z tymi, które zalewają współczesne sklepy? Warto sprawdzić,a więcej szczegółów w dziale Turystyka.

Na zakończenie zaproszenie do kina. Adrianna Woźniak, podobnie jak miliony widzów na całym świecie, ma już za sobą seans z najnowszym Bondem w roli głównej. Czy rzeczywiście hucznie witany film wart jest wizyty w kinie? O tym w dziale Kino.

Miłej lektury i udanego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Sałatka z karmelizowaną dynią
Następny artykułŚwidnickie Gryfy wręczone [FOTO]