Strona główna Sport Moto W Rajdzie Wisły dadzą z siebie 110%

W Rajdzie Wisły dadzą z siebie 110%

3

W połowie września na drogach Jastrzębia Zdrój i Pawłowic rozegra się 58. Rajd Wisły. Będzie to 6. runda Rajdowego Pucharu Polski, a także 4. runda  Pucharu Opla – Opel Cup. Na starcie w tym pięknym i wymagającym rajdzie pojawią się również reprezentanci gminy Strzegom w składzie Paweł Krysiak/Paweł Gacek w Oplu Astrze GSI. Po krótkiej przerwie spowodowanej brakiem budżetu załoga powraca do rywalizacji w klasie Opel Cup i klasie Gość.

 

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że udało się zebrać budżet na kontynuowanie naszej przygody w Opel CUP 2012 – mówi kierowca Paweł Krysiak.

 

Po Rajdzie Karkonoskim serwis techniczny załogi dokonał przeglądu skrzyni biegów i okazało się, że dwa poprzednie rajdy Team jechał zdefektowanym samochodem. Stąd brały się m in. częste awarie techniczne, problemy z utrzymaniem samochodu na drodze, co skutkowało tym, że nie udawało się nawiązać wyrównanej walki z konkurencją.

 

Usterka ta została usunięta i do kultowego Rajdu Wisły przystępujemy z bardzo optymistycznym nastawieniem – podsumowuje Paweł. – Sytuacja punktowa wygląda jak wygląda. Nie ma co ukrywać, że ten sezon nie układa się po naszej myśli. Jednak postanowiliśmy się nie poddawać i podczas najbliższych naszych występów damy z siebie 110%, aby z każdego naszego startu wywieźć maksymalną ilość punktów, godnie reprezentując barwy naszych tegorocznych partnerów. Pragnę dodać, że konkurencja na pewno nam tego nie ułatwi, no ale przecież o to w tym wszystkim chodzi. Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować mojemu pilotowi Pawłowi Gackowi za wielkie zaangażowanie w nasz start, gdyby nie jego wielka motywacja i wola walki, którą skutecznie mnie zaraża pewnie ten sezon bym już odpuścił. Dzięki Kempys! Do zobaczenia na trasach 58 Rajdu Wisły! Pozdrawiamy Wszystkich kibiców i przyjaciół – dodaje Krysiak.

 

 

Poprzedni artykułPamięć o Starym Doktorze. Uroczystości Roku Korczakowskiego
Następny artykułMozartiada w teatrze