Strona główna Magazyn Magazyn Swidnica24.pl nostalgicznie

Magazyn Swidnica24.pl nostalgicznie

0

Coraz więcej żółtych liści na drzewach przypomina, że lato ma swój kres. Na szczęście nie wszystko przemija, jak choćby smaki zapamiętane z młodości. Magazyn Swidnica24.pl w tę sobotę zaprasza w podróż nieco nostalgiczną.

Zdjęcie Wikipedia

Refleksyjnie początek jesieni usposobił naszą czarodziejkę. Penelopa w swojej sezonowej kuchni sięga po przepis, zapamiętany z czasów studiów. To właśnie wtedy, w akademiku, zaraz po powrocie z rodzinnych domów studenci odkręcali słoiki i odgrzewali leczo. Było tyle wersji, ile garnków na palnikach. Swoją własną miała także mama Penelopy i dziś taką czarodziejka proponuje Czytelnikom Magazynu. Przepis w dziale Kuchnia.

Są ludzie, których urok nie przemija. Aktor Jan Nowicki w młodości słynął z podbojów sercowych. Z wiekiem chyba nic się nie zmieniło. O swoich kobietach wreszcie postanowił napisać. W dziale Książka polecamy autobiografię „Mężczyzna i one”.

O tym, co trwałe i tym, co ulotne, warto pomyśleć na niezwykłej ścieżce, którą znajdą Państwo w Górach Bystrzyckich. Szeroki leśny dukt z tablicami, na których wyryto tajemnicze napisy zachęca do refleksji. W to niezwykłe miejsce na jesienny spacer zaprasza portal ZnaneNieznane.pl w dziale Turystyka.

W Magazynie nie zabraknie oczywiście podpowiedzi, co warto obejrzeć w kinie. Adrianna Woźniak tym razem proponuje dorosłym widzom… animowany film. Dlaczego ParaNorman niekoniecznie jest dla dzieci? Szczegóły w dziale Kino.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka w menu głównym w zakładce pod hasłem Magazyn. Miłego weekendu!

 

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Leczo
Następny artykułNa jednym baku [FOTO]