Magazyn Swidnica24.pl poleca się

  0

  …na chłodny weekend. Jak co tydzień mamy dla Państwa garść podpowiedzi, gdzie wybrać się na letnią wycieczkę, co ugotować, poczytać, obejrzeć i kogo poznać. Bohaterem najnowszego odcinka cyklu „Ludzie z pasją” jest Tomasz Fremik Rodzeń, młody świdnicki raper, który już 23 lipca wyda swoją nową płytę.

  Gdyby nie życiowe zawirowania, Fremik pewnie byłby sławnym koszykarzem. Kilka lat temu dla zabicia czasu zaczął pisać, a później przy tekstach pojawił się podkład muzyczny. Dziś określany jest mianem nadziei sceny rapu. O czym i jak śpiewa? Zapraszamy do działu Wywiad.

  Kto nie chce weekendu spędzić w domu, może wybrać się na poszukiwania pięknych widoków. A te zapewnia przełęcz, która wcale nie jest przełęczą. Spaloną w Górach Bystrzyckich poleca portal znanenieznane.pl. Można wybrać się na pieszą wędrówkę lub zabrać ze sobą rower. Na zmęczonych czeka schronisko z piękną, przeszkloną werandą. Szczegóły w dziale Turystyka.

  Na wieczór Adrianna Woźniak zaprasza do domowego kina. W cyklu ” Z wypożyczalni” poleca „pamiętnik” Nicka Casavetesa, który nie zdobył żadnych istotnych nagród, nie niesie ważnych przesłań, ale pięknie opowiada o miłości. Warto przed telewizor zabrać pudełko chusteczek. Więcej o „Pamiętniku” w dziale Kino. O innej miłości napisała kontrowersyjna Manuela Gretkowska. W dziale Książka polecamy jej najnowsza powieść „Agent”.

  Na deser gotowanie z Penelopą. Kuchnia naszej czarodziejki podąża za porami roku. Tym razem przepis na letnią zupę o hiszpańskim rodowodzie. Jak przyznaje Penelopa, przepisów na gazpacho jest tyle, ilu gotujących, tak więc i ona przedstawia własną wariację na ten temat. Jak ugotować gazpacho wg Penelopy, o tym w dziale Kuchnia.

  Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu pod hasłem Magazyn. Miłej lektury!

   

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Tomasz „Fremik” Rodzeń
  Następny artykułJadą dla niewidomej Zuzi z Jaroszowa [FOTO]