Bilety i kolejni wykonawcy Jazdy na Bas*n

  2

  Od dziś dostępne są wejściówki na Jazdę na Bas*n. Można je kupić w świdnickiej Informacji Turystycznej oraz w sieci Ticketpro. Do składu imprezy dołączyli też ostatni wykonawcy: Slime oraz Mari & CNK.

  Jazda na Bas*n zaplanowana jest na 18 sierpnia na terenie świdnickiego OSiR i wystąpią na niej muzycy z nurtów hip-hop, reggae i elektroniki, czyli Medium, Kid606 i Illbilly Hitec. Zaprezentują się młodzi lokalni twórcy: Slime przedstawi swój dj set łączący hip-hop/down-tempo/elektronikę natomiast Mari & CNK (WNS Brygada) to reprezentacja stricte hip-hopowa (klip: http://www.youtube.com/watch?v=7JhCIrcgduk).

  Bilety w cenie 25pln (przedsprzedaż do 17 sierpnia) można kupić bezpośrednio w świdnickiej Informacji Turystycznej (ul. Wewnętrzna 2) oraz punktach sieci Ticketpro w całym kraju (m.in. Empik, Media Markt, Saturn – pełna lista: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html). Ticketpro oferuje także zakup biletów on-line do samodzielnego wydruku (e-Ticket). W dniu imprezy wejściówki będą kosztowały 35pln.

  Organizatorem wydarzenia jest Świdnicki Ośrodek Kultury a więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronach www.sok.com.pl lub www.basen2012.wordpress.com

  ŚOK

  Poprzedni artykułBach, Telemann i… Bach
  Następny artykułPielgrzymi wyruszyli na Jasną Górę