Weekend pełen atrakcji w Morawie

  2

  Niezwykle emocjonująco zapowiada się w Morawie koło Strzegomia weekend na przełomie czerwca i lipca. W dniach 30 czerwca – 1 lipca, na terenie Ośrodka Jeździeckiego Stragona zostaną rozegrane Krajowe Zawody WKKW, Regionalne Zawody w skokach przez przeszkody, zostanie przeprowadzony egzamin na srebrną i brązową odznakę, a na zakończenie zapraszamy serdecznie całe rodziny na Piknik z Końmi.

  Zawody WKKW rozegrane będą w ciągu dwóch dni, w sobotę i niedzielę. Zawody skokowe, w ramach których  zaplanowane są konkursy L, LL, P, N i C odbędą się w sobotnie przedpołudnie. W niedzielę do południa zostaną przeprowadzone egzaminy na srebrną i brązową odznakę.

  Po zakończeniu egzaminów i sportowych rywalizacji w zawodach WKKW zapraszamy wszystkich na Piknik Rodzinny z Końmi. Piknik odbędzie się w niedzielę 1 lipca, rozpoczęcie o godz. 14.00. W programie: konkursy jeździeckie dla dzieci, gry i zabawy dla całych rodzin, pokazy jazdy konnej, przejażdżki na kucykach i bryczką oraz zwiedzanie stajni i karmienie koni.

  Poprzedni artykułŚwidnica ma własną encyklopedię!
  Następny artykułFarmaceutka upomniana