Dzień otwarty w poradni uzależnień

  0

  Na środę, 27 czerwca zaplanowano oficjalne otwarcie nowego zakładu opieki zdrowotnej. W nowej siedzibie przy ul. Westerplatte 47 w Świdnicy działa już Poradnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia oraz Poradnia Terapii Uzależnień. Nowo wybudowany obiekt to inwestycja zrealizowana nakładem 1,98 mln zł z budżetu miasta Świdnicy.

  Mieszkańcy Świdnicy uwikłani w problemy uzależnień i ich rodziny mogą korzystać z rozszerzonej profesjonalnej oferty terapeutycznej w nowoczesnym budynku. Psychoterapia, oparta na najnowszym podejściu do problemu oraz na wieloletnich doświadczeniach terapeutów, realizowana jest w formie spotkań indywidualnych i grupowych.

  Palcówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00.

  Do nowego budynku przy ul. Westerplatte 47 przeniesiona została również Sekcja Terenowa Nr 3 pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy. Mieszkańcy osiedla Zarzecze i okolic mają ułatwiony kontakt z ośrodkiem, a pracownicy socjalni możliwość szybszego dotarcia do podopiecznego.

  Na środę, 27 czerwca zaplanowano Dzień Otwarty w poradni w godz. 9.00-11.00 i 13.00-18.00. Mieszkańcy Świdnicy będą mieli okazję zapoznać się z nową siedzibą, bądź skorzystać z kontaktu z terapeutą.


  Poprzedni artykułZorganizowana grupa przestępcza przed sądem
  Następny artykułŚwidnica jest eko [ZDJĘCIA]