Wyniki z piłkarskich boisk

    3

    Za nami kolejna seria zmagań drużyn grających w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz A i B-klasie. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań:

    III Liga

    Polonia Świdnica- Prochowiczanka Prochowice – 16 maja 17.30

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą- Ilanka Rzepin 0:3 (wo)

    Promień Żary- Bielawianka Bielawa 2:0

    Arka Nowa Sól- Lechia Zielona Góra 1:2

    MKS Oława- Lechia Dzierżoniów 4:0

    Orzeł Międzyrzecz- Polonia Trzebnica 1:1

    Pogoń Świebodzin- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:0

     

    IV Liga

    Orkan Szczedrzykowice- Piast Żmigród 1:1

    GKS Kobierzyce- Piast Zawidów 4:0

    Ślęza Wrocław- Sokół Wielka Lipa 2:1

    Miedź II Legnica- Konfeks Legnica 6:0

    Strzelinianka Strzelin- Nysa Zgorzelec 0:1

    Karkonosze Jelenia Góra- Iskra Kochlice – 23 maja

    Granica Bogatynia- Foto-Higiena Gać 0:2

     

    Klasa Okręgowa

    Victoria Świebodzice- LKS Bystrzyca Górna 4:1

    Lechia II Dzierżoniów- Biały Orzeł Mieroszów 3:1

    Unia Złoty Stok- Iskra Jaszkowa Dolna 4:0

    Piast Nowa Ruda- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3:1

    Kryształ Stronie Śląskie- Zjednoczeni Żarów 2:1

    Grom Witków- Nysa Kłodzko 3:2

    Stal Świdnica- Górnik Boguszów- Gorce 12:1

    MKS Szczawno Zdrój- Pogoń Pieszyce 2:1

     

    Klasa A

    Skalnik Czarny Bór- Rawa Boleścin 2:3

    LKS Bystrzyca Dolna- Włókniarz Głuszyca 1:10

    Wenus Nowice- Czarni Wałbrzych 1:0

    Zjednoczeni II Żarów- Zagłębie Wałbrzych 1:2

    Górnik II Wałbrzych- Koliber Uciechów 3:0

    Gwarek Wałbrzych- Karolina Jaworzyna Śląska 0:2

    Granit Roztoka- Sudety Dziećmorowice 4:2

    Cukrownik Pszenno- Unia Jaroszów 4:2

     

    Klasa B

    Grupa I Świdnica

    LKS Piotrowice Świdnickie- Zryw Łażany 1:1

    Orzeł Witoszów- Płomień Dobromierz 5:2

    Zieloni Mrowiny- Tęcza Bolesławice 3:2

    LKS Wiśniowa- Nysa Kłaczyna 0:2

    Granit Rogoźnica- Grom Panków 1:1

    Wierzbianka Wierzbna- Wodospad Zastruże 4:1

    Herbapol Stanowice- Błękitni Komorów 4:1

     

    Grupa II Świdnica

    LKS Gilów- Piast Jaźwina 2:5

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Płomień Makowice 3:6

    Sparta Oleszna- Zryw Gola Świdnicka 2:3

    Sparta Ostroszowice- Zgoda Grodziszcze 1:13

    Klubokawiarnia Roztocznik- LKS Dobrocin 1:0

    Ślężanka Tąpadła- Dąb Mościsko 1:3

    Boxmet Piskorzów-Orzeł Piława Dolna 2:2

     

    Grupa Wałbrzyska

    Iskra Witków Śląski- Płomyk Borówno 4:1

    Husaria Grzędy- Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0:3

    Grodno Zagórze Śląskie- Zdrój Jedlina Zdrój 2:4

    Joker Jaczków- Podgórze Wałbrzych 1:2

    KS Walim- Zieloni Mokrzeszów 3:0 (wo)

    Gryf Burkatów- Berit Głuszyca 2:2