Uratować I ligę!

  3

  Przed szczypiornistami ŚKPR-u Świdnica zdecydowanie najważniejszy mecz w tym sezonie. W niedzielę 27 maja o 20.00 w hali na Zawiszowie rozegrany zostanie drugi pojedynek barażowy ze Szczypiornem Kalisz, którego stawką będzie gra w sezonie 2012/2013 na parkietach zaplecza PGNiG Superligi.

  W pierwszym meczu w hali drugoligowca z Kalisza, ŚKPR przegrał 27:29 (11:14). Chcąc zachować status pierwszoligowca świdniczanie muszą wygrać niedzielny mecz różnicą co najmniej trzech bramek. Utrzymanie da także zwycięstwo dwoma golami, ale pod warunkiem, że goście zdobędą mniej niż 27 bramek. Każde inne rozwiązanie będzie premiowało zespół z Kalisza.  Zapowiadają się nieprawdopodobne emocje. Warto zarezerwować sobie niedzielny wieczór i wesprzeć gorącym dopingiem świdnickie Szare Wilki. Zespół nie ukrywa, że liczy, że publiczność będzie ich ósmym zawodnikiem i zapowiada, że zrobi wszystko aby utrzymać się w I lidze. – Zachęcam do gorącego dopingu, pozdrawiam i do zobaczenia – zaprasza na mecz Adrian Marciniak, jeden z największych walczaków w talii trenera Mistaka.

  Tradycyjnie spotkaniu szczypiornistów będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje. W przerwie widzowie staną przed szansą wygrania atrakcyjnych nagród fundowanych przez sponsorów klubu. Kibiców będzie bawił i zapraszał do wspólnego dopingu – Szary Wilk, oficjalna maskotka świdnickiego klubu. W przerwach oko będą cieszyły klubowe cheerleaderki ze współpracującego z klubem Gimnazjum nr 4 w Świdnicy.

  ŚKPR Świdnica – Szczypiorno Kalisz niedziela 27 maja, godzina 20.00, hala na osiedlu Zawiszów. Bilety 7 złotych normalne, 3 złote ulgowe dla dzieci do lat 12

  Poprzedni artykułMałe radości z Magazynem Swidnica24.pl
  Następny artykułArtystyczne Lato czeka