Rozgrywki piłkarskie wkraczają w decydującą fazę

    0

    Za nami kolejna kolejka spotkań z udziałem drużyn grających w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej prezentujemy rezultaty z piłkarskich boisk:

     

    III liga

    Polonia Świdnica- Lechia Dzierżoniów 5:1

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą- Prochowiczanka Prochowice 0:3 (wo)

    Orzeł Ząbkowice Śląskie- Bielawianka Bielawa 3:1

    Promień Żary- Lechia Zielona Góra 0:2

    Arka Nowa Sól- Polonia Trzebnica 2:1

    MKS Oława- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:1

    Orzeł Międzyrzecz- Pogoń Świebodzin 2:0

     

    IV liga

    AKS Strzegom- Nysa Zgorzelec 1:1

    Piast Zawidów- Piast Żmigród 3:2

    Orkan Szczedrzykowice- Sokół Wielka Lipa 1:2

    GKS Kobierzyce- Puma Pietrzykowice 1:0

    Ślęza Wrocław- Konfeks Legnica 4:0

    Miedź II Legnica- Iskra Kochlice 4:1

    Strzelinianka Strzelin- Foto- Higiena Gać 0:0

    Karkonosze Jelenia Góra- Granica Bogatynia 0:0

     

    Klasa Okręgowa

    MKS Szczawno Zdrój- Stal Świdnica 1:3

    Victoria Świebodzice- Biały Orzeł Mieroszów 6:0

    LKS Bystrzyca Górna- Iskra Jaszkowa Dolna 4:1

    Lechia II Dzierżoniów- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:4

    Unia Złoty Stok- Zjednoczeni Żarów 1:1

    Piast Nowa Ruda- Nysa Kłodzko 0:0

    Kryształ Stronie Śląskie- Górnik Boguszów- Gorce 4:0

    Grom Witków- Pogoń Pieszyce 5:0

     

    Klasa A

    Zjednoczeni II Żarów- Karolina Jaworzyna 0:0

    Granit Roztoka- Cukrownik Pszenno 2:5

    Skalnik Czarny Bór- Włókniarz Głuszyca 1:4

    Rawa Boleścin- Czarni Wałbrzych 2:1

    LKS Bystrzyca Dolna- Zagłębie Wałbrzych 2:1

    Wenus Nowice- Koliber Uciechów 1:4

    Górnik II Wałbrzych- Sudety Dziećmorowice 3:1

    Gwarek Wałbrzych- Unia Jaroszów 4:2

     

    Klasa B

    Grupa I  Świdnica

    Błyskawica Kalno- Płomień Dobromierz 1:1

    LKS Piotrowice Świdnickie- Tęcza Bolesławice 2:2

    Orzeł Witoszów- Nysa Kłaczyna 0:3

    LKS Wiśniowa- Wodospad Zastruże 10:1

    Granit Rogoźnica- Błękitni Komorów 6:1

    Wierzbianka Wierzbna- Herbapol Stanowice 2:1

    Zieloni Mrowiny- Grom Panków 4:1

     

    Grupa II Świdnica

    LKS Gilów- Płomień Makowice 0:2

    Piast Jaźwina- Zryw Gola Świdnicka 0:3

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Zgoda Grodziszcze 1:2

    Sparta Oleszna- LKS Dobrocin 1:7

    Sparta Ostroszowice- Dąb Mościsko 1:8

    Klubokawiarnia Roztocznik- Spółdzielca Marcinowice 4:0

    Ślężanka Tąpadła- Orzeł Piława Dolna 3:6

     

    Grupa Wałbrzyska

    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych Płomyk Borówno 1:0

    Iskra Witków Śląski- Zdrój Jedlina Zdrój 0:2

    Grodno Zagórze Śląskie- Podgórze Wałbrzych 2:5

    Victoria II Świebodzice- Zieloni Mokrzeszów 3:0 (wo)

    KS Walim- Gryf Burkatów 3:0 (wo)

    Joker Jaczków- Berit Głuszyca 3:1