Można zgłaszać kandydatów do Świdnickiego Gryfa

  4

  „Świdnickie Gryfy” – najważniejsze nagrody gospodarcze w Świdnicy zostaną przyznane w tym roku po raz ósmy. Zgłoszenia od firm działających na terenie Świdnicy będą przyjmowane do końca maja – informuje Stefan Augustyn, rzecznik prasowy UM w Świdnicy. Nowością w tym roku będzie kategoria „Sudecki produkt regionalny”, która zastąpi dotychczasową kategorię „Produkt regionalny”. W nowej kategorii na wyróżnienie mogą liczyć firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie dawnego województwa wałbrzyskiego oraz Jawora i Bolkowa.

  Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w Świdnicy, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” również w sąsiednich miastach i miejscowościach.

  Świdnicki Gryf – to prestiżowe wyróżnienie, które jest podsumowaniem dotychczasowych działań przedsiębiorców oraz docenieniem najlepszych świdnickich firm. W kilku kategoriach przyznajemy nagrody najlepszym z najlepszych. W ten sposób chcemy docenić trud przedsiębiorców, którzy na co dzień starają się o zdobywanie rynku – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

  Decyzję o nominacji firm podejmie kapituła, którą tworzą przedstawiciele władz miasta, laureaci poprzedniej edycji nagrody oraz przedstawiciele instytucji związanych z biznesem.

  Zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę, mogą dokonać sami przedsiębiorcy. Wypełnione ankiety można przesyłać do 31 maja 2012 r. na adres mailowy: [email protected] lub [email protected]. Udział w konkursie jest bezpłatny.

  Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl

   

   

  Poprzedni artykułLotto na celowniku
  Następny artykułPrzetarg na aquapark za trzy tygodnie?