Arkadiusz Kaczmarek mistrzem świata?

  12

  Trener świebodzickiego klubu kickbokserskiego Arkadiusz Kaczmarek powalczy z Brytyjczykiem Garethem Richardsem o tytuł mistrza świata WKA podczas organizowanej 27 maja w Świebodzicach gali „WKA Fight Night“. „WKA World Cup 2012” – Puchar Świata World Kickboxing and Karate Association, to nie tylko impreza sportowa ciesząca oczy naszej publiczności. To prestiż poparty międzynarodową obsadą najlepszych zawodników z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, Litwy, Ugandy, Nigerii i Słowacji.


  Organizatorzy oferują więcej, niż tylko dobra zabawę, o czym przekonało się już wiele osób, które podjęły z nami współpracę. Dzięki kontaktom międzynarodowym oddziały WKA w Polsce, takie jak w Świebodzicach rozwijają się z roku na rok coraz lepiej, dążąc do wytyczonych celów. Wiemy jak ważny dla zawodników jest rozwój talentu i dzięki ciężkiej pracy umożliwiamy im to organizując turnieje, egzaminy i seminaria nie tylko na terenie Polski. World Kickboxing and Karate Association to otwarta droga do sukcesu! Dzięki poparciu i obecności władz WKA; Paula Martina – dyrektora oddziałów WKA w Polsce i doradcy WKA International nazwanego pieszczotliwie przez współpracowników „rewolucjonistą” ze względu na upór i pokonywanie przeciwności związanych z rozwojem największej i najstarszej federacji sztuk walki w Polsce, Klausa Nonnemachera – dyrektora generalnego WKA International i Paula Ingrama, zaproszonych przez trenera świebodzickiego klubu kickbokserskiego Arkadiusza Kaczmarka na Puchar WKA, który odbędzie sie 27 maja w Świebodzicach tego roku będziemy w stanie udowodnić siłę i zasięg naszej federacji na arenie międzynarodowej. Co więcej tegoroczny Puchar Świata WKA przyciągnął gwiazdy polskiej sceny punk-rockowej! Zespół „Defekt Muzgó” istniejący już ponad 30 lat zagra na gali zawodowej WKA w Świebodzicach specjalnie dla nas! Dodatkowo członkowie zespołu ułożyli utwór – hymn dla Arkadiusza Kaczmarka w związku z 25-leciem jego zaangażowania w sporty walki oraz pojedynku o tytuł mistrza świata WKA, który odbędzie się podczas gali zawodowej „WKA Fight Night“ zaraz po wspomnianym wcześniej Pucharze Świata.

  Przeciwnikiem Arkadiusza Kaczmarka będzie Gareth Richards – utytułowany zawodnik z Wielkiej Brytanii, zawodowy mistrz świata WKA, który już zapowiedział, że walka z polskim pretendentem do tytułu mistrz świata będzie zacięta. Ponadto walka Wojciecha Burdanowskiego – wschodzącej gwiazdy w kickboxingu o tytuł zawodowego mistrza Europy UFR – współpracującego z WKA na terenie Polski. Jednak to nie wszystko…

  Fakt z historii polskiego sportu powiązany nierozerwalnie z World Kickboxing and Karate Association. Grudzień 1995 roku – Kraków. Pojedynek o zawodowego mistrza świata federacji WKA – Marek Piotrowski kontra Steffano Tomiazzo. 12 rundowa walka wygrana decyzją sędziów przez „Punishera”. 17 lat później – 27 maja 2012 roku podczas pierwszej gali zawodowej „WKA Fight Night” w Świebodzicach legendarny wojownik zostanie ponownie nagrodzony za upór i wytrwałość.

  Program zawodów:
  08:00 – 10:00 Rejestracja, kontrola badań lekarskich i ważenie
  10:00 – 11:00 Seminarium sędziowskie
  11:00 – 11:30 Losowanie zawodników
  11:30 – 12:00 Ceremonia rozpoczęcia i przedstawienie drużyn
  12:30 – 14.30 Walki eliminacyjne
  14:30 – 16:00 Walki finałowe
  16:00 – 16.30 Ogłoszenie wyników „WKA World Cup 2012”
  16:30 – 17:30 Przerwa organizacyjna

  Walki wieczoru:
  17:30 Rozpoczęcie Gali
  18:00 Mixed Martial Arts
  18:15 Thaiboxing
  19.00 Boks – walka z udziałem zawodnika olimpijskiego
  19:30 Walka o tytuł zawodowego Mistrza Europy UFR
  20:00 Walka o tytuł zawodowego Mistrza Świata World Kickboxing and Karate Association (10 rund)
  21:00 Walka Karate Kyokushinkai
  21:30 Bankiet na zakończenie „WKA WORLD CUP 2012”

  Patronat: World Kickboxing and Karate Association
  Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Świebodzice.
  Organizator: “WTKA WKA FIGHTER Club KACZMAREK” – Świebodzice

   

  /UM Świebodzice/

  Poprzedni artykułDerby regionu coraz bliżej
  Następny artykułJak odnawia się Świdnica